Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Biowitalne SPA

 

nagrodaHolistyczne podejście do człowieka konsekwentnie stosowane w kompleksie hotelowym Manor House SPA ma odzwierciedlenie w zabiegach wprowadzających równowagę między duszą, ciałem i umysłem. Jeśli uświadomimy sobie, że dusza to nasza energetyczna świadomość, wewnętrzna moc, dzięki której istniejemy, to rozumiemy, że sprawny przepływ energii stanowi o jej sile. Zarówno oczyszczające ciało i duszę rytualne kąpiele Ofuro, jak i terapeutyczne koncerty na misy i gongi tybetańskie oraz muzyka solfeżowa, harmonizują i dają wytchnienie po codziennych zmaganiach oraz wzmacniają siły biowitalne. Relaksujące, odmładzające i prozdrowotne zabiegi w Gabinetach Bioodnowy wraz z degustacją ziołowych herbat sprawiają, że Goście mogą oczyścić się z toksyn duszy i ciała, a przez to poprawić również jakość życia. Holistyczna filozofia obecna w tym niezwykłym miejscu na energetycznej mapie Polski, zwanym Polskim Centrum Biowitalności, jest widoczna w każdym zakątku, nie tylko w wyjątkowym SPA z innowacyjną Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia® i programem pobudzającym naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji na poziomie komórkowym. Na Gości czeka tu również Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, spiralą energetyczną i Ogrodem Zen, a specjalne menu dla wegetarian i wegan oraz autorska „Dieta Życia” idealnie uzupełniają ofertę hotelu Manor House SPA.

Kompleks Łaźni Rzymskich w Termach Zamkowych hotelu Manor House SPA jest strefą zdrowia, dobrego samopoczucia i życiodajnej energii. Pobyt w klimatycznych wnętrzach, stylizowanych na czasy starożytnego Rzymu, to podróż w przeszłość i niezapomniana  przygoda, która rozgrywa się na poziomie ciała i ducha.

Więcej

Manor House SPA wyróżnia pierwszy w Polsce bezchlorowy basen z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshego. Goście mogą cieszyć się dobroczynnym dla organizmu działaniem rewitalizującej, krystalicznie czystej, bezzapachowej wody – pozbawionej również intensywnej woni chloru.

Więcej

W Komnacie Biowitalności będącej niezwykłą salą biorelaksu i zdrowia można nabrać sił dzięki mocy kamieni szlachetnych, muzyce harmonizującej czakry i rozprzestrzeniającej się wokół plazmie. To unikalne miejsce sprzyja rozwojowi duchowemu i obdarowuje pozytywną energią.

Więcej

Gabinety Bioodnowy w Termach Zamkowych to oaza spokoju, harmonii i wyciszenia. Króluje tu holistyczne podejście do zabiegów SPA i człowieka. W takim miejscu, poddając się naturalnym zabiegom, odkrywa się uśpione piękno i osiąga równowagę ducha.

Więcej

Pokoje Ofuro-SPA w Termach Zamkowych zostały zaprojektowane z myślą o komforcie, relaksie, odprężeniu Gości, ponieważ potrzeba odprężenia, relaksacji ciała i ducha jest obecna w naszym życiu odkąd pojawiły się w nim zmęczenie, stres, zachwianie równowagi psychofizycznej.

Więcej

Miejsca o wysokiej energetyce, dziś nazywane miejscami mocy o uzdrawiającym oddziaływaniu, istniały od tysiacleci. Takim energetycznym punktem ma mapie Polski jest kompleks hotelowo-pałacowy Manor House SPA (3000 j. Bovisa), gdzie można odczuć głęboką jedność z siłami natury i Kosmosu.

Więcej

W Witalnej Wiosce ® otoczonej kojącym szumem drzew i zdrowym powietrzem przypałacowego parku, można odreagować codzienne stresy, odzyskać wewnętrzną równowagę, harmonię z otoczeniem, uspokoić emocje, pobudzić zmysły i odzyskać młodzieńcze samopoczucie.

Więcej

Seans w Chacie Solnej wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, opóźnia procesy starzenia się skóry, wygładza i poprawia jej kondycję, elastyczność i jędrność oraz nadaje skórze zdrowy i promienny wygląd.

Więcej

Zastrzeżenie:

Treści umieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu: refleksologia, litoterapia czy leczenie plazmą, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tych technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.