Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Tło bannera

Komnata Czasu Wingmakers

Przyjazd
Wyjazd

Filozofia WingMakers pomaga zrozumieć kim lub czym jesteśmy my i nasze otoczenie. Zapraszamy do poznania tej wiedzy wszystkich, którzy są na nią otwarci.

Istota doświadczania na Ziemi

Komnata Czasu

Stworzyliśmy Komnatę Czasu, by przybliżyć wiedzę WingMakers naszym Gościom. WingMakers to sub-rasa, wywodząca się ze starożytnej Rasy Centralnej Siódmego Superwszechświata. Nauki WingMakers są przekazywane przez Zakon Lyricusa istniejący w obrębie tej sub-rasy, którego celem jest objawienie owej wiedzy i przygotowanie ludzkości do wejścia w wielowymiarową rzeczywistość.

W przytulnej, inspirującej do rozwoju przestrzeni Komnaty Czasu można poznać główne założenia mitologicznej ekspresji Lyricusa poprzez filozofię, muzykę, obrazy, diagramy i poezję WingMakers. Można w niej wszystkimi zmysłami doświadczyć nauki, która tłumaczy na czym polega nasze doświadczanie na Ziemi. Dobrze sobie uświadomić, że istota ludzka składa się z trzech sfer: biologicznej (ciało fizyczne), emocjonalnej i umysłowej, a te zespolone elementy stanowią indywidualnego ducha, gdy ten wchodzi w interakcję z fizycznym wymiarem czasu, przestrzeni, energii i materii.

Wszystko, które jest Jednym

Wszechświat Całości

Wszechświat Całości, czyli suma wszystkich wymiarów i rzeczywistości, jest zawsze w stanie przemiany i ewolucji, zjednoczony i wewnętrznie połączony poprzez Inteligencję Źródła. Ów makro-wszechświat to rozległe pole energii złożone z niezliczonych wymiarów percepcji i egzystencji, m.in. trójwymiarowej rzeczywistości, w której zakorzenione jest ludzkie życie.

Każdy wymiar ma niepowtarzalne właściwości doświadczania, które są znane jako pola wibracji. Im wyższe tempo wibracji wymiaru, tym bardziej jest on obszerny i nieograniczony. W granicach Wszechświata Całości dla wszystkich doświadczanych celów istnieje niezliczona ilość pól wibracji, do których istota może dostroić się i użytkować jako pole doświadczania życia lub dominującą rzeczywistość.

Instrument ludzki pragnie dostąpienia Perspektywy Całości, która pozwala mu na absorbowanie doświadczenia życiowego, przetwarzania go i swobodnego kierowania się ku kolejnym sprawom. Akceptuje wszystkie rzeczywistości i przemieszcza się przez nie z poczuciem zespolenia, jedności, równości, nie osądzania. Każde doświadczenie jest równe i osadzone w transcendentnej rzeczywistości „Jednego, Które Jest Wszystkim” i „Wszystkiego, które jest Jednym”, a co najważniejsze - oznacza to, że jest ono tobą, mną, nim, nią, tym, tamtym i tamtymi - nic nie jest pominięte ani odrzucone.

Wszechświat jest jednością, a każde ludzkie życie zespolone jest z Nawigatorem Całości, który skłania istotę ludzką do postrzegania poszczególnych elementów istnienia, jako korytarza prowadzącego do postrzegania całości i jedności. Chodzi także o akceptację faktu wzajemnego połączenia całości życia i wzrostu duchowego jako priorytetu w życiu danej jednostki. Niezliczone sekretne korzenie dostarczające Pierwszemu Źródłu wglądu, doświadczenia, informacji i perspektywy, mogą być dostępne i Tobie. To od Ciebie zależy jaką drogę rozwoju przejdziesz, czy pozwolisz prowadzić się, a pięciu zmysłom być narzędziami ekspresyjności istoty.

Wiedza WingMakers

Kapsuły Czasu na 7 kontynentach

Filozofia WingMakers nie jest powszechnie znana, choć już w 1946 r. odkryto kapsuły czasu, które są przekazem od ludzi z przyszłości dla obecnie żyjących, aby przechodzili w wielowymiarowość. Co niezwykle ciekawe, kompleksy te ulokowane są na każdym kontynencie, wszędzie w takim samym układzie i powtarzającym się schemacie: 24 komnaty, wykute w skałach otwory – kaniony wznoszące się do góry po spiralnych schodach, kolejno od 1 do 23, a na samym dole 24 komnata. Komnaty Czasu w kolejności odkrywania:

1 - Starożytna Strzała: Nowy Meksyk, okolice Kanionu Chaco

2 - Hakomi: Okolice Cusco, Peru, Ameryka Południowa

3 - Zjania: okolice Kanton, południowe Chiny

4 - Adja: południowo-środkowa Australia

5 - Jumala: na północ od Helsinek, Finlandia

6 - Mawu: Afryka północno-środkowa w pobliżu jeziora Czad

7 - Pilan: Antarktyda w Ziemi Wilkesa, niedaleko jeziora Wostok

Każde z tych siedmiu miejsc składa się z 24 komnat, w których znajdują się artefakty obcej kultury. Obejmują one ten sam system przekazu: obrazy komnat, poezję, filozofię, kosmologię i muzykę.

Warstwowa struktura utworów

Muzyka WingMakers

W specjalnie przygotowanej Komnacie Czasu Manor House można medytować przy akompaniamencie muzyki WingMakers. Utworów muzycznych WingMakers można także słuchać w zaciszu pokoju, bowiem jest dostępna na jednym z kanałów telewizji hotelowej. Utwory te wchodzą w interakcję z instrumentem ludzkim na 3 poziomach: ciało, emocje, umysł.

Warto przygotować się do odbioru muzyki, zacząć od oczyszczania i porządkowania swojego wnętrza, po stopniowe wznoszenie wibracji, przez wyrażanie częstotliwości, np. Miłości. Zaleca się zacząć od pierwszych utworów i przechodzić powoli przez kolejne, opierając się na własnej intuicji i reakcji ciała.

Materiały muzyczne WingMakers to sztuka organizacji dźwięku w czasie. Dźwięk to wrażenie słuchowe, które powstaje na skutek rozchodzenia się fali akustycznej w ciele stałym, cieczy, gazie - człowiek słyszy dźwięki, gdy w jego ciele rozchodzą się fale akustyczne, a te powstają w wyniku wprawienia ciał stałych (źródeł dźwięku) w drgania. Cząsteczki źródła dźwięku drgając wokół własnego położenia wpływają na znajdujące się obok cząsteczki, w wyniku czego następuje raz zagęszczenie, a raz rozrzedzenie powietrza, co przyczynia się do powstawania fali dźwiękowej. Gdy fala dźwiękowa dotrze do ucha zewnętrznego, powoduje drgania narządów wewnętrznych słuchu, co jest odbierane jako wrażenie dźwiękowe. Zjawisko to jest możliwe, gdy częstotliwość fal jest słyszalna, czyli przekracza próg 16 Hz i jest niższa niż 20 000 Hz.

Warstwowa struktura utworów

Obrazy WingMakers

Obrazy WingMakers publikowane na stronie wingmakers.com są przygotowywane przez Jamesa Mahu - anonimową postać, która w zaciszu swojej pracowni w Nowym Jorku tłumaczy kolejne fragmenty materiałów WingMakers do formatu kompatybilnego z ciałem, emocjami i umysłem oraz współczesnymi ludzkimi zmysłami.

Sam tłumacz o obrazach pisze: "Obrazy Komnat publikowane na stronie internetowej WingMakers są translacjami oryginalnych obrazów. Oryginalne prace znajdują się w Strefach Dopływu blisko rdzenia galaktyki Drogi Mlecznej. Te oryginalne "obrazy” mają postać fotonowo ożywianych zaawansowaną technologią dzieł sztuki, co pozwala im na inteligentny morfing stymulowany przez muzykę. Innymi słowy, muzyka jest silnikiem animującym obrazy. Oryginalne środowisko, w którym znajdują się obrazy wymaga ode mnie jako tłumacza ujęcia „migawki” obrazu, która najlepiej jak to możliwe reprezentuje obraz dynamiczny w formie statycznej."

Poezja WingMakers

Droga przez 24 komnaty

Każda z 24 komnat ma swoje wiersze – można się z nimi zapoznać na stronie www.wingmakers.pl/poezja:  

1 – Słuchanie oraz Współodczuwanie

2 – Wizja Kusicielka oraz Język Niewinności

3 – Połowa Mnie oraz Bandaże Bestii

4 – Pewnego Dnia oraz Odczuwanie Braku

5 – Przewoźnicy Życia oraz Następność

6 – Z Tego Miejsca oraz Niezniszczalna

7 – Zjednoczenie oraz Pieśń Wielorybów

8 – Otwarcie Kolejnego Umysłu oraz Tęsknota

9 – O Świetlistych Rzeczach oraz Na Zawsze

10 – Z Prądem Rzeki oraz To Co Jest Tutaj Odnalezione

11 – Okrąg oraz Przebudzenie i Czekanie

12 – WingMakers oraz Przybycie

13 – Bezimienny Chłopiec oraz Mój Syn

14 – Siedziba Bogów oraz Odrębna Istota

15 - Sekretny Język oraz Pragnienie Światła

16 – Sygnały do Jej Serca oraz Nic Znaczącego

17 – Nieograniczone Wspomnienia oraz Po Pewnym Czasie

18 – Przeźroczyste Sprawy oraz Finalny Sen

19 – Prościutki do Znalezienia oraz Przyciągające Miejsca

20 – Kule i Światło oraz Natura Aniołów

21 – Wędrowiec po Snach oraz Wybaczający

22 – W Dobroci Snu oraz Ciepła Obecność

23 – Spirala oraz Fotografia Duszy

24 – Czystość i Perfekcja oraz Ogień dla Ciebie

 

Więcej informacji o WingMakers: www.wingmakers.pl

Zastrzeżenie

Treści zamieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu: refleksologia, litoterapia czy leczenie plazmą, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tych technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Oferty pobytowe

Zaplanuj swój wyjątkowy pobyt Zobacz wszystkie
ZIMA W SPA 2/3+1
od 795 /os./pobyt
ZIMĄ DŁUŻEJ - pobyt w środku tygodnia z voucherem Spa i noclegiem GRATIS ! *****zarezerwuj 3 noce w cenie 2*****
Sprawdź szczegóły
ZIMA W SPA 2/3+1
Weekend walentynkowy w SPA
od 1 950 /pobyt
Spędź romantyczne chwile z ukochaną osobą w błogiej atmosferze relaksu, zabawy i odprężenia.
Sprawdź szczegóły
Weekend walentynkowy w SPA
Wypoczynek w SPA od ndz. do wt.
od 795 /os./pobyt
Atrakcyjne ceny za pobyt od niedzieli do wtorku. Zapraszamy!
Sprawdź szczegóły
Wypoczynek w SPA od ndz. do wt.
Pokój - cena dnia BB (oferta bezzwrotna)
od 449 /noc
Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online!
Sprawdź szczegóły
Pokój - cena dnia BB (oferta bezzwrotna)
Regeneracja - pakiet z masażem
od 615 /os./pobyt
Oferta dla każdego, kto chce masaż i nie chce ograniczać się długością pobytu.
Sprawdź szczegóły
Regeneracja - pakiet z masażem
Romantyczny - pobyt SPA
od 1 890 /pobyt
Poczuj magię miłości w cudownej atmosferze Manor House SPA...
Sprawdź szczegóły
Romantyczny - pobyt SPA
Pokój - cena dnia HB
od 469 /noc
Oferta ze śniadaniem i obiadokolacją
Sprawdź szczegóły
Pokój - cena dnia HB
Odporność - pakiet paramedyczny
od 645 /os./pobyt
Wzmocnij odporność i kondycję swojego organizmu.
Sprawdź szczegóły
Odporność - pakiet paramedyczny
Weekend we dwoje w SPA
od 2 820 /pobyt
Zaproś bliską osobę na nastrojowy pobyt we dwoje!
Sprawdź szczegóły
Weekend we dwoje w SPA
Relaks
od 1 250 /os./pobyt
Postaw na relaksujący pobyt z dedykowanymi zabiegami SPA!
Sprawdź szczegóły
Relaks
Energia - pakiet paramedyczny
od 1 220 /os./pobyt
Zregeneruj organizm i odblokuj przepływ energii.
Sprawdź szczegóły
Energia - pakiet paramedyczny
W rocznicę ślubu
od 2 940 /pobyt
Doskonała propozycja do celebrowania wyjątkowych chwil tylko we dwoje...
Sprawdź szczegóły
W rocznicę ślubu
Pobyt SPA dla Pań
od 1 570 /os./pobyt
Z zabiegami witalizującymi twarz i ciało...
Sprawdź szczegóły
Pobyt SPA dla Pań
Pobyt SPA dla Panów
od 1 620 /os./pobyt
Relaks, regeneracja organizmu, wzmocnienie jego sił witalnych.
Sprawdź szczegóły
Pobyt SPA dla Panów
Bliżej siebie - Harmonia dla dwojga
od 2 940 /pobyt
Doświadczanie wspólnej przyjemności podczas ceremonii SPA daje odprężenie i zwiększenie satysfakcji z bycia razem w związku z drugą osobą, co jest najsilniejszym źródłem energii.
Sprawdź szczegóły
Bliżej siebie - Harmonia dla dwojga
Zrelaksowana przyszła mama
od 1 470 /os./pobyt
Zadbaj o wypoczynek i dobry nastrój w jednym z najpiękniejszych momentów życia kobiety.
Sprawdź szczegóły
Zrelaksowana przyszła mama
Naturalny lifting twarzy
od 1 750 /os./pobyt
Naturalnymi metodami możesz skutecznie odmłodzić skórę twarzy.
Sprawdź szczegóły
Naturalny lifting twarzy
Metamorfoza uczuć dla dwojga
od 3 130 /pobyt
Wyjątkowa oferta dla par pragnących rozwinąć skrzydła w związku, doświadczyć nowych odczuć lub ponownie rozbudzić w sobie bliskość, która dodaje odwagi, niesie wewnętrzny spokój, uwalnia ...
Sprawdź szczegóły
Metamorfoza uczuć dla dwojga
Przepływ energii - pakiet paramedyczny
od 1 470 /os./pobyt
Zregeneruj siły witalne i usprawnij przepływ energii w organizmie.
Sprawdź szczegóły
Przepływ energii - pakiet paramedyczny
Energetyczna refleksologia - pakiet paramedyczny
od 1 520 /os./pobyt
Przywróć harmonię ciała, duszy i umysłu.
Sprawdź szczegóły
Energetyczna refleksologia - pakiet paramedyczny
Odnowa kręgosłupa - pakiet paramedyczny
od 695 /os./pobyt
Postaw na zabiegi służące odnowie i rozluźnieniu kręgosłupa.
Sprawdź szczegóły
Odnowa kręgosłupa - pakiet paramedyczny
Rewitalizacja kręgosłupa - pakiet paramedyczny
od 1 750 /os./pobyt
Postaw na unikalne terapie oraz regenerację organizmu w Biowitalnym SPA.
Sprawdź szczegóły
Rewitalizacja kręgosłupa - pakiet paramedyczny
Zdrowy kręgosłup - Rewitalizacja - 5 nocy
od 4 395 /os./pobyt
Korzystając ze specjalistycznych terapii zadbaj o zdrowy kręgosłup!
Sprawdź szczegóły
Zdrowy kręgosłup - Rewitalizacja - 5 nocy
Wypoczynek SPA - 5 nocy
od 1 998 /os./pobyt
W kilka dni w hotelu SPA odpoczniesz jak podczas dłuższego urlopu...
Sprawdź szczegóły
Wypoczynek SPA - 5 nocy
Wypoczynek SPA - 7 nocy
od 2 748 /os./pobyt
Pozwól sobie na luksus zadbania o siebie na każdym poziomie!
Sprawdź szczegóły
Wypoczynek SPA - 7 nocy
Diagnostyka i odnowa - pakiet paramedyczny
od 495 /os./pobyt
Sprawdź kondycję i stan zdrowia swojego organizmu.
Sprawdź szczegóły
Diagnostyka i odnowa - pakiet paramedyczny
mobile nav bg
Zobacz na mapie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Manor House sp. z o.o., Księdza Karola Kościowa 24A, 97-500, Radomsko Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane