Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Gabinety Bioodnowy

 

symbol Gabinety Bioodnowy symbol

Holistyczno-energetyczne Gabinety Bioodnowy w Termach Zamkowych to oaza spokoju, harmonii i dobrych energii. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym wykonywane są zabiegi oparte na pracy z energiami. Zarówno w recepcji, jak i w gabinetach rozciąga się zmysłowa przestrzeń, pełna doznań wzrokowych, dotykowych, słuchowych i zapachowych. W takim miejscu poddając się zabiegom odkrywa się uśpione piękno i osiąga równowagę ducha.
Do Państwa dyspozycji oddajemy osiem Gabinetów Bioodnowy: trzy gabinety orientalne, dwa gabinety natura, gabinet błotny i gabinety do zabiegów na dłonie, stopy i włosy.

W Gabinetach Bioodnowy wszystko ma znaczenie

Aby zwiększyć efekty wykonywanych zabiegów i terapii w obszarze gabinetów umieszczona została piramida Horusa o podstawie 75 cm. Piramida Horusa przez środkową oś wysyła na zewnątrz nieprzerwany strumień cząsteczek energii uzdrawiającej i oczyszczającej (likwiduje m.in. szkodliwe działanie elektrosmogu, żył wodnych) całe otoczenie o obszarze o promieniu 50 metrów. Dodatkowo rezonuje ona z dużą piramidą znajdującą się w parku, której największe działanie obserwuje się w obszarze o promieniu 250 m. Wzmacniająca nasze pole ochronne energia piramid pokrywa więc całą posiadłość. W Gabinetach Bioodnowy najdrobniejsze detale dekoracyjne są starannie dobrane, aby wszystko tchnęło spokojem i sprzyjało wypoczynkowi ciała i ducha. Kluczowym elementem jest woda, która wydaje się tu wszechobecna: na ścianach, drzwiach, kamiennych podłogach tworząc strumienie, wodospady i rozlewiska. Ta obfitość wody i zieleni oczyszcza umysł, koi zmysły. Materiały użyte materiały do aranżacji przestrzeni w gabinetach - kamień, żywice, szkło, egzotyczne drewno, różne minerały, kamienie górskie, wiklina, ratan, bambus - są przyjazne człowiekowi i zbliżają go do natury. Oświetlenie jest tu ostatnim muśnięciem pędzla - wprowadza nastrój intymności, podkreśla urok subtelnej aranżacji wnętrz.

Holistyczne i energetyczne zabiegi z duszą

Wszystkie zabiegi i rytuały dobrano tak, aby atmosfera spokoju i harmonii napełniła korzystających z nich Gości. Tutaj poznaje się prawdziwe znaczenie odnowy biologicznej, gdy pielęgnacji i zabiegom podlega nie tylko ciało, ale również umysł i dusza, właśnie dzięki pracy z energiami. W Manor House SPA holistyczno-energetyczne podejście do człowieka przekłada się na Menu SPA, w którym znajdują się energetyczne terapie, jak terapia biowitalna czy harmonizacji czakr oraz wegańskie zabiegi SPA.

Proponujemy zakup BONÓW ZABIEGOWYCH

BONY zabiegowe to dobry pomysł na prezent dla najbliższych, przyjaciół, pracowników czy klientów, których chcesz obdarować czymś wyjątkowym. Będą one wspaniałym prezentem pozostającym na długo w pamięci.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Recepcją Gabinetów Bioodnowy:
gabinety@manorhouse.pl
tel.: +48/ 48 / 628 70 61 wew. 258

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi i pakiety zabiegowe upiększająco-relaksacyjne.

Więcej

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi przygotowane dla par.

Więcej

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi i pakiety zabiegowe przygotowane dla Wegan.

Więcej

Dla naszych bliskich, przyjaciół, pracowników czy klientów, których chcemy obdarować czymś wyjątkowym.

Więcej

Przygotowana w celu zapewnienia Państwu atmosfery komfortu i odpoczynku.

Więcej