Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Gabinety Bioodnowy

 

symbol Gabinety Bioodnowy symbol

Holistyczno-energetyczne Gabinety Bioodnowy w Termach Zamkowych to oaza spokoju, harmonii, wyciszenia i dobrych energii. To wyjątkowe miejsce, w którym wykonywane są zabiegi oparte na pracy z energiami. Zarówno w recepcji, jak i w gabinetach rozciąga się zmysłowa przestrzeń, pełna doznań wzrokowych, dotykowych, słuchowych i zapachowych. W takim miejscu poddając się zabiegom odkrywa się uśpione piękno i osiąga równowagę ducha.
Do Państwa dyspozycji oddajemy osiem Gabinetów Bioodnowy: trzy gabinety orientalne, dwa gabinety natura, gabinet błotny i gabinety do zabiegów na dłonie, stopy i włosy.

W Gabinetach Bioodnowy wszystko ma znaczenie

Aby zwiększyć efekty wykonywanych zabiegów i terapii w obszarze gabinetów umieszczona została piramida Horusa. Piramida Horusa przez środkową oś wysyła na zewnątrz nieprzerwany strumień cząsteczek energii uzdrawiającej i oczyszczajacej całe otoczenie o obszarze o promieniu 50 metrów. Dodatkowo rezonuje ona z dużą piramidą znajdujacą się w parku, której największe działanie obserwuje się w obszarze o promieniu 250 m, czyli energia pokrywa całą posiadłość. W Gabinetach Bioodnowy najdrobniejsze szczegóły dekoracji wnętrza są starannie dobrane: wszystko tchnie spokojem i sprzyja wypoczynkowi ciała i ducha. Woda jest tu wszechobecna: na ścianach, drzwiach, kamiennych podłogach tworząc strumienie, wodospady i rozlewiska. Obfitość wody i zieleni oczyszcza umysł, koi zmysły. Użyte materiały do aranżacji przestrzeni w gabinetach: kamień, żywice, szkło, egzotyczne drewno, różne minerały, kamienie górskie, wiklina, ratan, bambus są przyjazne człowiekowi i zbliżają go do natury. Oświetlenie jest tu ostatnim muśnięciem pędzla - wprowadza nastrój intymności, podkreśla urok zastosowanych materiałów i dekoracji.

Holistyczne i energetyczne zabiegi z duszą

Wszystkie zabiegi i rytuały dobrano tak, aby atmosfera spokoju i hamonii napełniła korzystajacych z nich Gości. Tutaj poznaje się prawdziwe znaczenie odnowy biologicznej, gdy pielęgnacji i zabiegom podlega nie tylko ciało, ale również umysł i dusza, dzięki pracy z energiami. Teraz nasze holistyczno-energetyczne podejście do człowieka i do zabiegów zostało wzbogacone o wegańskie zabiegi SPA.

Proponujemy zakup BONÓW ZABIEGOWYCH

BONY zabiegowe to dobry pomysł na prezent dla naszych bliskich, przyjaciół, pracowników czy klientów, których chcesz obdarować czymś wyjątkowym. Będą one wspaniałym nietuzinkowym prezentem pozostającym na długo w pamięci.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Recepcją Gabinetów Bioodnowy:
gabinety@manorhouse.pl
tel.: +48/ 48 / 628 70 61 wew. 258

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi i pakiety zabiegowe upiększająco-relaksacyjne.

Więcej

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi przygotowane dla par.

Więcej

Tu znajdziecie Państwo proponowane przez nas zabiegi i pakiety zabiegowe przygotowane dla Wegan.

Więcej

Dla naszych bliskich, przyjaciół, pracowników czy klientów, których chcemy obdarować czymś wyjątkowym.

Więcej

Tu znajdziecie Państwo informacje o aktualnych promocjach na proponowane przez nas zabiegi.

Więcej

Przygotowana w celu zapewnienia Państwu atmosfery komfortu i odpoczynku.

Więcej