Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Pobyty SPA Alchemia Zdrowia

 

Te niezwykle skuteczne terapie dobroczynnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, a co najważniejsze wyzwalają naturalne procesy samoleczenia. Pakiety polecane są dla osób zapracowanych i narażonych na długotrwały stres. Pozwajają w niedługim czasie skutecznie odzyskać utraconą energię, równowagę i siły witalne.

Więcej

Pakiety pobytowe "Naturalne Piękno Twarzy" i "Naturalny Lifting Twarzy" obejmują unikalne zabiegi odmładzające twarz. Dzięki nim skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, rysy twarzy stają się bardziej wyraziste, przez co twarz wygląda na młodszą nawet o kilkanaście lat.

Więcej

Zapraszamy na wyjatkowy pobyt, podczas którego Goście nie tylko skosztują dania z menu "Dieta Życia", ale także otrzymają wskazówki żywieniowe, które umożliwią kontynuowanie mądrego odżywiania w domu. Wspólnie odkryjmy źródło młodości i zdrowia.

Więcej

Pakiety pobytowe "Zdrowy Kręgosłup - Rewitalizacja" obejmują specjalistyczne zabiegi, które zmniejszają napięcia mięśniowe i usprawniają stawy kęgosłupa. Skutecznie redukują stres, zmęczenie i kłopotliwy ból.

Więcej

"Wewnętrzne Piękno - Na dobry Sen" to unikatowy program odbudowy sił psychicznych połączony z zabiegami regeneracji i odmłodzenia ciała. Przeznaczony jest dla osób, borykających się z problemami zaburzeń snu.

Więcej