Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Pałac Odrowążów

 

W Pałacu Odrowążów***** znajduje się 18 luksusowych pokoi: 1 jednoosobowy, 4 dwuosobowe, 7 pokoi typu lux, 5 pokoi typu superior oraz Apartament Odrowąża. Wszystkie pokoje są pięciogwiazdkowe z jednolitym standardem wyposażenia i znajdują się na parterze, 1 i 2 piętrze budynku. Mają powierzchnię od 20 do 80 m2 wraz z łazienką. Jednoosobowy pokój posiada jedno łóżko o wymiarach 140 x 200 cm, a dwuosobowe komnaty wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka (90 x 200 cm) z możliwością łączenia w łoże małżeńskie. Pałacowe wnętrza są połączeniem nowoczesnych rozwiązań, wieloletniej tradycji i atmosfery wyciszenia. Urządzone zostały z największą dbałością o szczegóły, która sprzyja relaksowi. Znajdujące się we wnętrzach wyszukane, wielkoformatowe płótna olejne lub pobudzające wyobraźnię tapety z perspektywą dają niezwykłe wrażenia wizualne i sprawiają iluzję przeniesienia się do innego świata. Ciepły i przytulny klimat nadają: jasne barwy, stylowe zasłony i narzuty w kolorze waniliowym lub burgund, wykładzina stylizowana na wiekowy perski dywan i przyjazne oświetlenie.

Pokojowy program SPA dodatkowo pozwala rozkoszować się niezapomnianymi przyjemnościami. W pokoju poza elementami standardowego wyposażenia znajdują się: masażery głowy, dłoni i palców, sole kąpielowe, kadzidełka zapachowe, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszki z łuską gryczaną i hipoalergiczne, wegańskie kosmetyki. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka, w której relaksacyjna muzyka sprzyja odprężeniu i wyciszeniu. Eleganckie łazienki wyposażone są w głębokie, wolnostojące, jedno- lub dwuosobowe wanny, w których Goście mogą zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej lub skorzystać z dodatkowo zamawianych kąpieli pielęgnacyjnych proponowanych przez Studio Odnowy. W salonie kąpielowym, który tworzy niezwykłą przestrzeń do regeneracji i relaksu znajduje się także prysznic z deszczownicą dla energetycznych kąpieli.

 

symbol Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy znajduje się na parterze budynku Pałacu Odrowążów*****. Ma powierzchnię ok. 20 m2 wraz z łazienką i wyposażony jest w wygodne łóżko o szerokości 140 cm, spełniające również oczekiwania małżeństw. Jasne, ciepłe barwy wraz z pałacowymi akcentami umożliwiają wspaniały wypoczynek i pozwalają poczuć prawdziwie pałacowy luksus. Charakter aranżacji nadają wyszukane dekoracje: oryginalne lustro i obraz, wykładzina stylizowana na wiekowy perski dywan, stylowe zasłony i narzuty w kolorze burgund. Elegancka łazienka posiada jednoosobową, głęboką wolnostojącą wannę, w której Gość może zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej. W komfortowej łazience znajduje się również prysznic z deszczownicą dla energetycznych kąpieli. Całość harmonijnie spaja relaksująca muzyka dyskretnie kojąca zmysły.

 

symbol Pokój 2-osobowy

Pokoje 2-osobowe znajdują się na parterze, 1 i 2 piętrze budynku Pałacu Odrowążów*****. Mają powierzchnię ok. 20-25 m2 wraz z łazienką. Posiadają dwa jednoosobowe łóżka z możliwością łączenia w łoże małżeńskie oraz standardowe wyposażenie. Przestronne wnętrza utrzymane są w jasnej kolorystyce, która wraz z pałacowymi akcentami umożliwia wspaniały wypoczynek i pozwala poczuć prawdziwie pałacowy luksus. Charakter aranżacji nadają wyszukane dekoracje: wielkoformatowe płótna olejne lub pobudzające wyobraźnię tapety z perspektywą, stylowe zasłony i narzuty w kolorze waniliowym lub burgund, wykładzina stylizowana na wiekowy perski dywan i przyjazne oświetlenie. Wszystkie pokoje na parterze i 1 piętrze posiadają eleganckie łazienki wyposażone w jednoosobowe, głębokie wolnostojące wanny, w których Goście mogą zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej. Oprócz wanien znajdują się w nich prysznice z deszczownicami dla energetycznych kąpieli. W pokoju na 2 piętrze znajduje się natomiast łazienka wyposażona w wygodną wannę z parawanem prysznicowym. Całość harmonijnie spaja relaksująca muzyka dyskretnie kojąca zmysły. W wybranych pokojach istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.

 

symbol Pokój LUX

2-osobowe pokoje Lux znajdują się na parterze, 1 i 2 piętrze budynku Pałacu Odrowążów***** i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie Gości. Mają powierzchnię ok. 30-35 m2 wraz z łazienką i posiadają dwa jednoosobowe łóżka z z możliwością łączenia w łoże małżeńskie. Niepowtarzalna aranżacja przestrzeni i ekskluzywne wyposażenie pokojów z największą dbałością o szczegóły są połączeniem pałacowego ducha i nowoczesnego luksusu. Okazałe wnętrza utrzymane są w jasnej, sprzyjającej wypoczynkowi kolorystyce. Charakter aranżacji nadają wyszukane dekoracje: wielkoformatowe płótna lub pobudzające wyobraźnię tapety z perspektywą, stylowe zasłony i narzuty w kolorze waniliowym lub burgund, wykładzina stylizowana na wiekowy perski dywan i przyjazne oświetlenie. Na szczególną uwagę zasługuje wyposażenie eleganckiej łazienki w głęboką, wolnostojącą, jedno- lub dwuosobową wannę, w której Goście mogą zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej. W komfortowej łazience znajduje się także prysznic z deszczownicą dla energetycznych kąpieli. Całość harmonijnie spaja relaksująca muzyka dyskretnie kojąca zmysły. W pokojach istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.

 

symbol Pokój Superior

2-osobowe pokoje Superior znajdują się na 1 i 2 piętrze budynku Pałacu Odrowążów***** i stanowią idealne rozwiązanie dla Gości ceniących sobie pałacowy luksus i przestronne wnętrza. Są to największe z pokoi w całym obiekcie, mają powierzchnię ok. 40-45 m2 wraz z łazienką i posiadają dwa wygodne jednoosobowe łóżka z możliwością łączenia w łoże małżeńskie. Ich elegancka aranżacja i delikatna, jasna kolorystyka otula przyjaznym klimatem. Każdy detal został tak zaprojektowany, by mieszkający w pokoju Superior Goście poczuli harmonię, odpoczynek i wyciszenie. Charakter aranżacji nadają wyszukane dekoracje: wielkoformatowe płótna olejne, stylowe narzuty w kolorze waniliowym (pokoje na II piętrze) lub burgund (pokój na I piętrze), wykładzina stylizowana na wiekowy perski dywan i przyjazne oświetlenie. Superiory na II piętrze posiadają okna dachowe, z których widoczne są korony wiekowych drzew. Na szczególną uwagę zasługuje wyposażenie eleganckiej łazienki w dwuosobową, głęboką, wolnostojącą, wannę, w której Goście mogą zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej. W salonie kąpielowym, który tworzy niezwykłą przestrzeń do regeneracji i relaksu znajduje się także prysznic z deszczownicą dla energetycznych kąpieli. Wszystkie, pałacowe łazienki w pokojach Superior na II piętrze posiadają lustrzane okno, które otwierają je na pokój dzienny. Całość harmonijnie spaja relaksująca muzyka dyskretnie kojąca zmysły. W pokojach istnieje możliwość dostawienia 1 lub 2 dodatkowych łóżek.

 

symbol Apartament Odrowąża

Apartament Odrowąża, który znajduje się na parterze budynku Pałacu Odrowążów***** to ekskluzywna propozycja dla najbardziej wymagających Gości. Na obszerne, komfortowe wnętrze (80 m2 wraz z łazienką) składają się dwie odrębne komnaty: dzienna oraz sypialna z dwoma wygodnymi, jednoosobowymi łóżkami z możliwością łączenia w łoże małżeńskie. Apartament ma dostojny, rezydencjonalny charakter, który podkreślają stylowe meble z epoki i wyszukane dekoracje: okazałe lustra, bogato zdobione zasłony, ręcznie tkany gobelin, czy klimatyczne oświetlenie z kryształowym żyrandolem. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka łazienka w nowoczesnej aranżacji, wyposażona w dwuosobową, głęboką, wolnostojącą wannę, w której Goście mogą zażywać nieodpłatnie relaksujących kąpieli w ożywionej wodzie Grandera i kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą oraz soli himalajskiej. W salonie kąpielowym, który tworzy niezwykłą przestrzeń do regeneracji i relaksu znajduje się także prysznic z deszczownicą. Energetyczna kąpiel w tak starannie zaaranżowanym wnętrzu staje się prawdziwą przyjemnością dla ciała i zmysłów. Całość harmonijnie spaja relaksująca muzyka dyskretnie kojąca zmysły. W Apartamencie istnieje możliwość dostawienia 2 dodatkowych łóżek.