Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
WORLD LUXURY SPA AWARDS

WORLD LUXURY SPA AWARDS

Przyjazd
Wyjazd
22 stycznia 2018

Nagrody w kategoriach: Best Luxury Wellness Spa - Country Winner & Luxury Hotel Spa - Country Winner

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** zwyciężył również w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu World Luxury SPA Awards.

Hotel Manor House SPA pokonał polskich konkurentów i został krajowym zwycięzcą prestiżowego konkursu World Luxury SPA Awards 2017 r. w dwóch kategoriach: Best Luxury Hotel Spa - Country Winner & Best LuxuryWellness Spa - Country Winner.

Ogłoszenie wyników odbyło się w 22 lipca br. podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi wWietnamie, na którą przybyło ponad 180 osób z więcej niż 50 krajów. Ten wyjątkowy wieczór przebiegający w atmosferze luksusu, elegancji i blasku fleszy był prawdziwym świętem branży SPA&Wellness. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 000 głosów. Międzynarodowe jury, które finalnie wyłoniło zwycięzców spośród obiektów z największą liczbą głosów w plebiscycie on-line, skupiało się również na „unikatowym designie i dotyku klasycznej elegancji”. 

„Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce. Tym bardziej że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata. Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA. 

**

world luxury spa awards

W 2016 r. kompleks hotelowy Manor House SPA, jako jedyny polski obiekt, otrzymał prestiżowe nagrody World Luxury Spa Awards. Międzynarodowa kapituła uhonorowała mazowiecki hotel w Chlewiskach zwycięskimi tytułami w kategoriach: Luxury Wellness Spa i Luxury Hotel Spa. Nagrody w plebiscycie World Luxury Spa Awards przyznawane są w celu wyróżnienia najbardziej luksusowych obiektów SPA na świecie, które charakteryzują się innowacyjnością i perfekcją w jakości świadczonych usług. Prestiżowe wyróżnienia są także znakomitym potwierdzeniem pasji, zaangażowania i doskonałości w branży Spa & Wellness.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 18 czerwca w Szwajcarii. O zwycięstwo w plebiscycie World Luxury Spa Awards 2016 rywalizowało ponad pół tysiąca obiektów z całego świata. Międzynarodowe jury wyłoniło laureatów spośród obiektów, które w elektronicznym plebiscycie trwającym od 15 lutego do 28 marca, otrzymały największą liczbę głosów internautów.

„Jest nam niezmiernie miło odebrać nagrodę w tym prestiżowym konkursie, tym bardziej że już kolejny rok znaleźliśmy się w tak uznanym, międzynarodowym gronie wyróżnionych.  Zdobycie pierwszego miejsca wśród konkurentów z branży to dla nas ogromny sukces. Gratuluję całemu zespołowi Manor House SPA, który ciężko pracował, by spełnić najwyższe standardy i wyróżnić się perfekcją świadczonych usług” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij