Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
NAJLEPSZY HOLISTYCZNY HOTEL SPA

NAJLEPSZY HOLISTYCZNY HOTEL SPA

Przyjazd
Wyjazd
04 lutego 2019

Zwycięstwo w plebiscycie Perfect SPA Awards 2018

Manor House SPA otrzymał tytuł Najlepszego Holistycznego Hotelu SPA w Polsce.

NagrodaDziesiąta odsłona konkursu Perfect SPA Awards przyniosła triumf kompleksowi hotelowemu Manor House SPA w prestiżowej kategorii – Najlepszy Holistyczny Hotel SPA. W imieniu laureata nagrodę odebrała Justyna Kurowska.

Grażyna Wrona – Prezes hotelu Manor House SPA przyznaje, że to zwycięstwo stanowi dowód na najwyższą klasę usług. Jest również podziękowaniem dla całego zespołu za wielkie zaangażowanie i pracę. Dzięki temu Goście znaleźli tu idealne miejsce odpoczynku dla duszy, ciała i umysłu. To właśnie holistyczne podejście.

Pani Prezes podkreśliła również, jak ważnym sukcesem jest pozycja na podium w kategorii Najlepszy Romantyczny Hotel SPA. Manor House SPA jest obiektem wyłącznie dla dorosłych. Takie podejście gwarantuje idealny pobyt dla osób, które cenią wypoczynek w ciszy i spokoju. Kolejnym atutem, dla którego warto tu przyjechać, jest bliskość natury.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij