Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
NAJLEPSZE HOLISTYCZNE SPA

NAJLEPSZE HOLISTYCZNE SPA

Przyjazd
Wyjazd
06 września 2019

Zwycięstwo w plebiscycie SPA Prestige Awards 2014/2015, 2016 oraz 2017 i 2019
Wyróżnienie w plebiscycie SPA Prestige Awards 2018

Manor House SPA „Najlepszym Holistycznym Spa” w Polsce

Uroczysta gala SPA Prestige Awards 2019 odbyła się 6 września 2019 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel. W tym renomowanym konkursie kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** otrzymał tytuł Najlepszego Holistycznego SPA. Znalazł się również na podium w kategorii Health&Anti-aging SPA 2019. Nagrodę odebrała Justyna Kurowska.

Prezes Manor House SPA – Grażyna Wrona podziękowała za wybór jury i internautom. Jednocześnie podkreślając, że ten prestiżowy tytuł to efekt pracy zespołu, który dba o wszystkie potrzeby Gości. Sukces to również zasługa naturalnych metod, jakie pozwalają osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i spokoju.

To już kolejna nagroda dla Manor House SPA. Wielka pasja i zaangażowanie przyniosły liczne osiągnięcia we wcześniejszych edycjach konkursu. Ubiegłe lata obfitowały nie tylko w wyróżnienia dla Najlepszego Holistycznego SPA, czy Health & Anti-aging SPA. Kompleks hotelowy zwyciężał również w kategorii Najlepsze Baseny i Aquaparki oraz stawał na podium w kategorii Najlepsze BOUTIQUE SPA.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij