Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
NAJLEPSZE HEALTH & ANTI-AGING SPA

NAJLEPSZE HEALTH & ANTI-AGING SPA

Przyjazd
Wyjazd
06 września 2019

Wyróżnienie w konkursie SPA Prestige Awards 2017 i 2019
Zwycięstwo w konkursie SPA Prestige Awards 2018

Nagroda dla Najlepszego Health & Anti-aging SPA

Uroczystość SPA Prestige Awards 2019 odbyła się 6 września 2019 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Podczas tego niezwykłego wieczoru, kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** został uhonorowany wyróżnieniem w kategorii Health&Anti-aging SPA 2019 oraz triumfował w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA.

Finał wcześniejszej edycji plebiscytu odbył się 13 czerwca 2018 roku w warszawskim hotelu Westin. Przedstawiciele najlepszych hoteli oraz gwiazdy show-biznesu uświetnili Galę swoją obecnością. Na gości czekał pokaz mody, atrakcyjne niespodzianki oraz koncert Eweliny Lisowskiej.

Prezes Manor House – Grażyna Wrona podkreśliła, że to niezwykle ważne nagrody, gdyż o wyborze decydowali zarówno eksperci, jak i Goście. Sukces cieszy jeszcze bardziej, gdyż konkurencja na rynku hotelarskim w Polsce jest bardzo duża.

Warto nadmienić, że w 2017 roku Manor SPA sięgnął po wyróżnienia w kategorii Najlepsze Health & Anti-aging SPA, Najlepsze Baseny i Aquparki oraz tytuł Najlepszego holistycznego Spa.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij