Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Łaźnie Rzymskie

 

symbol Łaźnie Rzymskie  symbol

Kompleks Łaźni Rzymskich w Termach Zamkowych hotelu Manor House SPA jest strefą zdrowia, dobrego samopoczucia i życiodajnej energii. Pobyt w klimatycznych wnętrzach, stylizowanych na czasy starożytnego Rzymu, to podróż w przeszłość i niezapomniana  przygoda, która rozgrywa się na poziomie ciała i ducha.

Dobroczynne działanie wód zauważyli już w VI wieku przed naszą erą Grecy. Kult wody stanowił również nieodzowny element filozofii życia starożytnych Rzymian. Warto docenić więc i dziś dobroczynny wpływ rytuałów saunowych, które wzmacniają cały organizm, doskonale go oczyszczają i podnoszą odporność oraz kondycję, pomagają zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, a także poprawiają wygląd skóry.

Nasz kompleks łaźni to prawdziwa oaza spokoju i przyjemności, gdzie można się cieszyć połączonym działaniem: termo-, hydro-, balneo- koloro-, aromo- i muzykoterapii. Zanurzenie się w tym zmysłowym świecie niesie nieocenione korzyści na wielu poziomach:

Radość oczom  zapewniają naturalne, szlachetne materiały: kamień, marmur, egzotyczne drewno, szkło, kryształy oraz fontanny, gejzery, rzeźby pięknych kobiet, freski na ścianach przywołujące ducha rzymskich term, różnorodne muszle i perły oraz oświetlenie, które dopełnia całość niczym ostatnie pociągnięcie pędzla malarza.

Uczta dla nosa - to zapachy rozpylane w powietrzu i unoszące się znad fontann i gejzerów inhalacyjno-parowych. Ponadto wraz z przyjemnie pachnącymi aromatami rozpylana jest bezwonna mgiełka plazmowa, która dodatkowo zwiększa biowitalność miejsca. Niezapomniane doznania zapachowe niosą także ziołowe napary saunowe, lodowe gejzery o zapachu lasu w saunie fińskiej, aromatyczne kąpiele w jacuzzi czy cytrynowy peeling w łaźni parowej.

Ukojenie dla uszu - fontanny, kaskady, gejzery cieszą ucho szmerem wody. Relaksacyjna muzyka z kojącymi odgłosami natury, jak: szum morza, plusk rzeki, śpiew ptaków... rozbrzmiewa w wielu miejscach łaźni, zaś w Strefie Harmonii Czakr - wypoczywalni z podgrzewanymi kamiennymi ławami - można zanurzyć się w dźwiękach muzyki solfeżowej o specjalnie dobranych częstotliwościach, które korzystnie wpływają  na organizm człowieka.

Przyjemność dotyku zapewnia pobyt w basenie Swim Spa z przeciwprądami i hydromasażem oraz Grocie z natryskami wrażeń. Naprzemiennie nagrzewanie ciała w saunach i podczas ciepłych kąpieli oraz chłodzenie go, czy to w głębokiej kamiennej wannie z zimną wodą, brodziku do schładzania stóp czy w kaskadzie lodowej z kruchami lodu do nacierania ciała, niosą przyjemny dreszczyk i dobroczynnie wpływają na zdrowie.

Rozkosze podniebienia dopełniają paletę doznań zmysłowych. Bar rzymski serwuje plazmatyczną ożywioną wodę metodami Grandera i Keshego podawaną z cząstkami owoców. Woda Grandera, zwana także wodą życia, płynie też w źródełku znajdującym się nieopodal klimatycznego miejsca spotkań z kamiennymi ławami.

Wystrój naszych Łaźni Rzymskich to rozkosz dla wszystkich zmysłów, a współgrające, uzupełniające się i wzmacniające terapie korzystnie wpływają na zdrowie, urodę i samopoczucie.

Zapraszamy na dwugodzinne seanse w Łaźniach Rzymskich w ciągu doby hotelowej (sesje odbywają się według programu dnia - informacja w recepcji). W  Łaźniach Rzymskich goście przebywają nago, osłonięci ręcznikiem lub w specjalnym, przeznaczonym do sauny lnianym stroju - zakupionym w recepcji SPA lub hotelu. Goście w Łaźniach Rzymskich otrzymują jedynie ręcznik.

 

Kompleks Łaźni Rzymskich w Termach Zamkowych obejmuje kilkanaście parowych i wodnych kąpieli oraz saun i wanien zdrowotnych. To dobroczynne miejsce dla duszy i ciała, w którym nie tylko zaznasz błogiego relaksu, ale też zadbasz o przypływ energii życiowej i podniesiesz poziom biowitalności!

Więcej

Soboty z nocnym saunowaniem to nie tylko niezwykłe doznanie dla ciała, ale także dla duszy. Szeroki zakres zabiegów i procedur wellness przenosi gości w nowy wymiar relaksu i odprężenia. Zapraszamy.

Więcej

W gronie znajomych i przyjaciół nasi Goście mogą świętować ważne wydarzenia:

  • Wieczór Panieński, Wieczór Kawalerski
  • Osiemnastki
  • Urodziny i rocznice
  • oraz wiele innych imprez okolicznościowych.
Więcej

Regulamin został stworzony dla zapewnienia komfortowych warunków korzystania z usług Łaźni Rzymskich i basenu, zapewnienia zasad higieny oraz bezpieczeństwa Gości.

Plik w formacie .pdf

Więcej