Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Kulinaria

 

Kulinaria Kulinaria Kulinaria

Klimatyczne, stylowe restauracje i sale bankietowe na romantyczne kolacje dla dwojga, na wesela, bankiety i spotkania biznesowe znajdą Państwo w naszym hotelu Manor House SPA. U nas zawsze możecie Państwo liczyć na uśmiechniętą, dyskretną i pomocną obsługę oraz smaczne i świeże dania kuchni polskiej, kuchni wegańskiej i nie tylko.

Restauracja Manor House oferuje bogatą ofertę potraw kuchni polskiej, wegańskiej i nie tylko, tak aby zaspokoić różne upodobania  naszych Gości.

Więcej

Roślinna dieta w zgodzie z naturą to niezwykła różnorodność potraw i składników, bogactwo smaków i kolorów.

Więcej

Karta dań według diety życia – diety niełączenia oparta na diecie mnichów tybetańskich z szerokim wyborem potraw białkowych, węglowodanowych i neutralnych.

Więcej

Nasze stylowe Sale w Pałacu Odrowążów, Stajni Platera i Termach Zamkowych pozwalają na organizację przeróżnych uroczytości zaczynając od bankietów, wesel, po spotkania kameralne czy biznesowe.

Więcej

10 - hektarowy park Pałacu Odrowążów ze stawami, starodrzewem, zadaszoną karczmą, Witalną Wioską, kamiennymi piwniczkami, miejscami na ogniska jest idealnym miejscem na imprezy w plenerze.

Więcej

Ważne rozmowy czy spotkania biznesowe dobrze jest prowadzić przy wykwintnym jedzeniu w stylowych wnętrzach naszego hotelu.

Więcej

W hotelu Manor House SPA na bazie wody Grandera przyrządzane są wszystkie potrawy i napoje.  Woda ta znacznie poprawiła walory smakowe serwowanych potraw i napojów.

Więcej

Eleganckie, stylowe sale, piękny zabytkowy park, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa są kluczem do sukcesu przy organizacji uroczystości weselnych czy bankietowych w Pałacu Odrowążów Hotelu Manor House SPA.

Więcej

W XV wiecznych przypałacowych piwniczkach organizujemy degustację pitnych miodów: trójniaków, dwójniaków w glinianych naczyniach, jak to ongiś bywało.

Więcej