Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Konferencje

 

Rekomendacja konferencje Konferencje w dobrym stylu konferencje

Luksusowy hotel konferencyjny Manor House SPA to prawdziwe centrum biznesowe z bogatym programem atrakcji. W miejscu, które urzeka niepowtarzalnym urokiem, a natura łączy się z ponadczasową elegancją inspirowaną arystokratycznymi tradycjami warto zorganizować biznesowe spotkania, prestiżowe konferencje i firmowe wyjazdy integracyjne. Kompleks hotelowy Manor House SPA jako centrum konferencyjne idealnie spaja historyczny charakter zabytkowych wnętrz sal konferencyjnych, piękno przyrody przypałacowego parku oraz wyjątkową atmosferę holistycznego SPA. Profesjonalna obsługa i najwyższy standard świadczonych usług na długo pozostają w pamięci Gości. To doskonały wybór dla grup biznesowych, które chcą uciec przed zgiełkiem miasta i pragną odzyskać siły w otoczeniu kojącej natury zabytkowego parku. Hotel Manor House SPA przeznaczony jest dla osób dorosłych, co dodatkowo sprzyja organizacji firmowych spotkań.

Zapraszamy do skorzystania z pakietu konferencyjnego BIZNES i SPA przygotowanego specjalnie dla wymagających Gości biznesowych.

Więcej

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkanaście klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Nasze stylowo urządzone sale wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny stwarzają komfortowe warunki pracy w atmosferze profesjonalizmu i luksusu.

Więcej

Nietuzinkowy klimat posiadłości Manor House pozwala na organizację szerokiej gamy eventów i imprez zaczynając od koncertów czy bankietów, kończąc na piknikach czy degustacji miodów pitnych w przypałacowych piwniczkach.

Więcej

Charakter, klimat i różnorodność naszych sal bankietowych i całego zaplecza plenerowego pozwala na organizację różnorodnych spotkań i uroczystości wieczornych.

Więcej

Integracja w SPA usuwa bariery oraz mobilizuje do współpracy między pracownikami, przy jednoczesnym korzystaniu z dobrodziejstw odnowy biolobicznej.

Więcej

Wykonujemy reportaże fotograficzne z imprez integracyjnych i plenerowych.

Więcej

Dasz się zapamiętać swoim partnerom biznesowym i klientom oraz podziękujesz im za owocną współpracę.

Więcej

Docenisz i wyróżnisz swoich menedżerów oraz pracowników za ich osiągnięcia.

Więcej