Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Koncert na Misy i Gongi

 

Muzykoterapia

Manor House SPA zaprasza na niezwykłe koncerty na gongi tybetańskie, śpiewające misy, dzwonki shanti i tingsha. W każdą sobotę można zaznać w naszej holistycznej enklawie zdrowia dobroczynnej dla organizmu terapii dźwiękiem.

gongObcowanie z dźwiękiem ma wpływ na zdrowie człowieka na poziomie ciała i umysłu. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat i pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów. Do dziś misy i gongi są wykuwane ręcznie przez mnichów tybetańskich.

koncertUczestnicy tybetańskiego koncertu zostaną poddani „masażowi” dźwiękiem, a każdy fragment ich ciała zostanie dotknięty przez wibracje i drgania rezonujących instrumentów. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu, w tym nawet do samego DNA. Oddziałują korzystnie też na kanały energetyczne – meridiany odblokowując je. W rezultacie następuje usuwanie toksyn z organizmu, regulacja funkcji narządów wewnętrznych, zostają również złagodzone różnego rodzaju bóle.

Koncertu można wysłuchać na siedząco, ale wskazana jest pozycja leżąca. Miękkie poduchy i tkaniny, przytłumione światło i poruszające wyobraźnię drgania muzyki wpływają kojąco na wszystkie zmysły i sprawiają, że po takim niezwykłym koncercie z łatwością przychodzi głęboki relaks i odprężenie.

W celu uzyskania informacji na temat godzin odbywania się koncertów zapraszamy do kontaktu z Recepcją Manor House SPA:

chlewiska@manorhouse.pl
tel.: + 48 48 628 70 61, mobile: +48 607 195 315