Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Hotel bez dzieci

 

Jako hotel bez dzieci, w wielu krajach nazywany „children free zone”, Manor House SPA jest prawdziwą "Enklawą dla dorosłych".

PałacW urokliwym kompleksie pałacowo-parkowym Manor House SPA holistyczna filozofia jest widoczna na każdym kroku. Pielęgnuje się tu holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody. Atmosfera ciszy i spokoju sprzyja błogiemu relaksowi i głębokiemu odprężeniu. W Manor House SPA można oczyścić swoją aurę podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie, medytować w Ogrodzie przy Kamiennym Kręgu Mocy i energetycznej Piramidzie Horusa. To doskonały adres na wyciszenie i regenerację sił.

RelaksSpa to miejsce odnowy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. W spa rozluźniamy się, relaksujemy i delektujemy ciszą. Z założenia, nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę spa. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociech, dlatego od 16 marca 2014 roku Manor House SPA jest hotelem bez dzieci.

Witalna WioskaGoście najlepszego holistycznego hotelu Spa w Polsce oczekują warunków sprzyjających odprężeniu, chcą czuć się komfortowo i móc odpoczywać w spokoju, dlatego też odpowiadając na ich oczekiwania Manor House SPA jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia. Dwunastolatkowie nie są już dziećmi, które wprowadzają rwetes i gwar oraz potrzebują różnych form zabawy i dużej atencji rodziców. Są to młodzi ludzie, którzy mają swoje zainteresowania i nie absorbują tak mocno opiekunów jak maluchy, mogą też towarzyszyć rodzicom w łaźniach czy też samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów.

Mimo to Manor House SPA nie zamyka się całkowicie na dzieci. Otwarta dla dzieci i młodzieży jest stajnia koni, gdzie instruktorzy przygotowują do pierwszych lekcji jazdy konnej, a także prowadzą zajęcia dla zaawansowanych. Dostępne dla osób w każdym wieku są usługi restauracji Manor House i ścieżki dydaktyczne w zabytkowym parku okalającym posiadłość.

Goście, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w klimatycznym hotelu bez dzieci z niezwykłym holistycznym spa, mogą wybrać pobyt z szerokiej oferty hotelu Manor House SPA: