Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Bezchlorowy basen

 

symbol Bezchlorowy basen - Hydroterapia symbol

Manor House SPA wyróżnia pierwszy w Polsce bezchlorowy basen z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshego. Goście mogą cieszyć się dobroczynnym dla organizmu działaniem rewitalizującej, krystalicznie czystej, bezzapachowej wody – pozbawionej również intensywnej woni chloru. Kojące kąpiele w  jedynym w swoim rodzaju bezchlorowym basenie, sprzyjają błogiemu relaksowi, wewnętrznej harmonii, wzmocnieniu sił biowitalnych i podwyższeniu energetyki organizmu.

Dzięki wprowadzeniu kompleksowego systemu Grandera do ożywiania wody i aktywacji plazmą, można całkowicie zapomnieć o chlorze i chemii basenowej. Innowacyjne, bezpieczne i zdrowe dla człowieka technologie uzdatniania wody zastosowane w kompleksie hotelowym Manor House SPA sprawiają, że w basenie nie tworzą się szkodliwe związki chemiczne, a woda odzyskuje pierwotną strukturę i siłę oraz zdolność regeneracji i samooczyszczania. Ożywiona woda nie podrażnia oczu, doskonale chroni i pielęgnuje skórę nie wywołując przy tym żadnych alergii. Woda ta nie tylko nie powoduje podrażnień i nie przesusza skóry, ale też sprawia, że skóra staje się miękka, elastyczna i przyjemnie wygładzona. Po kąpieli w naszym basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i wmasować nawilżający balsam znajdujący się w pokoju, aby przedłużyć wspaniałe działanie wody.

Aranżacja strefy SPA, w której mieści się hotelowy basen o wymiarach 24 m x 9 m (170 m2 wody) i maksymalnej głębokości 1,5 m tworzy niezwykle zmysłową przestrzeń. Jej przeszklona konstrukcja harmonijnie łączy rekreacyjne wnętrze z zabytkowym parkiem otaczającym budynek. Promienie słońca wpadające przez duże okna wspaniale iskrzą się na wodzie przeplatając się z refleksami złotej mozaiki w dnie basenu. Kamienne surowe ściany i podłogi, niecka basenu o piaskowej barwie w połączeniu z bielą mebli, lamp i dodatków zapewniają przestronną i czystą przestrzeń idealną do odpoczynku. Dobrane ze smakiem oświetlenie i relaksacyjna muzyka przeplatająca się z cichym szumem wody nadaje intymny klimat i atmosferę sprzyjającą chwili wytchnienia oraz medytacji.

Centralnym punktem oranżerii jest wyspa otoczona rwącą rzeką, wokół której monumentalne kariatydy wznoszą dłonie do nieba, a w pogodne dni kąpią się w promieniach słońca spływających z przeszklonej kopuły. Oddając się przyjemności kąpieli w jacuzzi otoczonym przez kamienne posągi kobiet, zwłaszcza w słoneczne dni, można niemalże poczuć energię spływającą z nieba i wnikającą w każdą komórkę zanurzonego w wodzie ciała. Dostępne w basenie Manor House SPA zabiegi balneoterapii wykorzystują podwodne gejzery, masujące leżanki i siedziska, masażery karku i kręgosłupa. Balneoterapia na bazie plazmatycznej wody ożywionej metodami Grandera i dr Keshego pozytywnie wpływa na skórę i cały organizm, m.in.: łagodzi i leczy problemy skórne, likwiduje bóle kręgosłupa, mięśni i stawów. Pływanie w tej wysokoenergetycznej wodzie przywraca siły życiowe, harmonizuje ciało i umysł, odpręża i zapewnia dobre samopoczucie.

Zażywając orzeźwiających kąpieli Goście mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego, pałacowego parku, a w ciepłe dni korzystać z promieni słonecznych na zewnętrznym, drewnianym tarasie. Od strony parku budynek oranżerii basenowej harmonijnie komponuje się z Termami Zamkowymi i Stajnią Platera. Całość uzupełniają fontanny i liczne nasadzenia wokół tarasu basenowego, które płynnie łączą się z Ogrodem Medytacji.

Relaks w kompleksie basenowym Manor House SPA  to prawdziwa przyjemność i komfort dla wszystkich zmysłów. Zapraszamy!

 

Basen Manor House SPA posiada szeroką paletę atrakcji basenowych i hydro-zabiegów: gejzery, rwąca rzeka, bicze wodne, wodospady, leżanki i siedziska do masażu wodno-powietrznego, ścienne dysze do masażu wodnego dużych grup mięśniowych oraz jacuzzi.

Więcej

Metoda Grandera jest rewolucją w dziedzinie dezynfekcji i uzdatniania wody. Woda uzdatniana w ten sposób nie powoduje żadnych podrażnień, a wręcz przeciwnie: chroni, pielęgnuje i dotlenia skórę oraz cały organizm.

Więcej

Regulamin został stworzony dla zapewnienia komfortowych warunków korzystania z basenu i usług Łaźni Rzymskich, zapewnienia zasad higieny oraz bezpieczeństwa Gości.

Plik w formacie .pdf

Więcej