Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Firewalking

Firewalking

Przyjazd
Wyjazd

Chodzenie po ogniu, inaczej próba ognia, pozwala odnaleźć wewnętrzną siłę i motywację do działania. Ten świadomy akt przejścia boso po ścieżce gorącego żaru sprzyja przekraczaniu swoich lęków, obaw i słabości.

W czasie wybranych pobytów specjalnych, wakacji oraz ferii hotel Manor House SPA proponuje swoim Gościom uczestnictwo w rytuale chodzenia po rozżarzonych węglach "Firewalking".

Uczestnicy świadomie wchodzą na ścieżkę gorącego żaru, przekraczają swoje lęki, obawy, dosłownie zadeptują swoje ograniczenia. Rytuał chodzenia po ogniu pozwala poczuć uczestnikom nieustraszoność i moc, która się w nich kryje, jednocześnie skutecznie pomaga w przekraczaniu słabości, odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji do działania.
Uczestnicy warsztatów biorą udział w ceremonii, przygotowują się psychicznie i fizycznie do zmierzenia się z żywiołem i własnym strachem, przekraczają wyznaczone przez zdrowy rozsądek i naukę granice przechodząc boso po utworzonym z żaru ognistym dywanie, którego temperatura waha się w granicach 400-700°C bez bólu i bez szkody dla zdrowia.

Po zakończeniu rytuału każdy z uczestników otrzymuje certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij