Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Atrakcje

 

Kompleks hotelowy Manor House SPA  ma dla swoich klientów oryginalną ofertę spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawy.

Wibracje ręcznie wykonanych gongów docierają do każdej komórki ciała uczestniczących w koncercie słuchaczy. Odblokowują kanały energetyczne, regulują pracę narządów wewnętrznych i całkowicie odprężają umysł.

Więcej

Posiadłość Manor House SPA umożliwia Gościom dbanie o kondycję fizyczną na wiele sposóbów. Siłownia Witalna, outdoor fitness czy golf wodny to tylko  niektóre z propozycji.

Więcej

Przygotowane przez fizykoterapeutów słowiańskie rytuały, ceremonie i pakiety zabiegowe wykonywane są pod czujnym okiem mistrza ceremonii.

Więcej

Uczestnicy świadomie wchodzą na ścieżkę gorącego żaru, przekraczają swoje lęki, obawy i słabości. Odnajdują wewnętrzną siłę i motywację do działania.

Więcej

6 stanowisk Driving Range usytuowanych jest na wzniesieniu, z którego idealnie widać lot i miejsce lądowania piłki. Z wyznaczonych stanowisk należy trafić niezatapialną piłką do określonych na wodzie obszarów.

Więcej

W okolicy Chlewisk znajdą Państwo wiele niezwykłych miejsc, gdzie historia przeplata się z legendą. Niektóre miejsca są rozsławione i często odwiedzane, inne mało uczęszczane i znane tylko przez nielicznych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej