Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Alchemia Zdrowia

 

Alchemia ZdrowiaPozostając w zgodzie z naturą i holistyczną filozofią Manor House SPA stworzyliśmy pierwszą w Polsce unikatową Holistyczną Akademię Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”. Jej autorski program daje wprost rewelacyjne efekty odmładzające. Jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i botoksu, a co najważniejsze – stuprocentowo naturalna.

Niezwykle skuteczne terapie w ramach „Alchemii Zdrowia” pobudzają procesy samouzdrawiania już na poziomie komórek, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii. Masaż bańką próżniową poprawia ukrwienie, oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii, jest również formą drenażu limfatycznego twarzy o doskonałym efekcie anti-aging. Niezwykle skuteczna refleksologia twarzy, stóp i dłoni przywraca równowagę energetyczną i biologiczną całego organizmu. Uzdrawiającą moc mają zabiegi z pogranicza fizyki kwantowej wykorzystujące biomechaniczną stymulację mięśni (BMS) i energetyczne pobudzanie falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka. Pierwsze w Polsce kąpiele żywiczne głęboko oczyszczają i regenerują, zaś rewitalizujące masaże mięśni twarzy widocznie cofają skutki działania czasu. Akademia Holistyczna Manor House SPA obejmuje także diagnozę wad postawy, w jej ramach prowadzone są też warsztaty, na których można nauczyć się m.in. rewitalizujących technik masażu mięśni twarzy - widocznie cofających skutki działania czasu.

Innowacyjne metody uzdrawiania stosowane w „Alchemii Zdrowia” dają kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm z zachwycającym efektem końcowym: ujędrnienie i przywrócenie blasku twarzy na długie miesiące.

Doskonała naturalna alternatywa dla inwazyjnych metod poprawiających wygląd i zdrowie. Poznaj rewolucyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej "Alchemia Zdrowia"!

Więcej

Unikalna terapia otwiera i pobudza czakry, wzmacniając tym samym przepływ energii i dobroczynnie wpływając na zdrowie. Doskonale łączy działanie lit0- i koloroterapii, sprzyja osiągnięciu wewnętrznej równowagi.

Więcej

Energetyzująca sesja na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie podwyższa energetykę i biowitalność organizmu, który równocześnie jest stymulowany do autoregeneracji. Podczas biowitalnego seansu wykorzystywane jest działanie: magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapii.

Więcej

Metoda szybkiej i bezinwazyjnej analizy stanu organizmu, umożliwiająca kompleksową i zarazem szybką ocenę stanu zdrowia za pomocą analizatora kwantowego. Badanie pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji o funkcjonowaniu narządów i układów w ciele człowieka, a także o poziomie wszystkich związków odżywczych.

Więcej

Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia.

Więcej

Platforma wibracyjna pozwala przywrócić naturalny, prawidłowy rytm organizmu. Zabieg jest wykonywany na leżąco. Dynamiczne ruchy wprawiają ciało w przyjemne, harmonijne wibracje, a jednoczesny dopływ wiązki ciepła na powierzchni pleców wpływa na rozluźnienie partii tych mięśni.

Więcej

Akwaterapia to gwarancja poprawy zdrowia, ale również przyjemność, błogi relaks i dobre samopoczucie. Kąpiele lecznicze zwiększają witalność i ogólną odporność organizmu, mobilizują jego naturalne siły do zwalczania różnych  dolegliwości, pobudzają układ krążenia i metabolizm.

Więcej

Wibracje ręcznie wykonanych gongów docierają do każdej komórki ciała uczestniczących w koncercie słuchaczy, odblokowują kanały energetyczne, regulują pracę narządów wewnętrznych oraz odprężają umysł.

Więcej

Muzyka solfeżowa, która rozbrzmiewa w pokojach kompleksu hotelowego Manor House SPA oddziałuje stymulująco na świadomość i DNA, jest doskonała do medytacji i pracy nad sobą. Odpowiednie częstotliwości dźwięków umożliwiają m.in. regenerację i transformację DNA.

Więcej

Ożywiona woda Grandera stosowana jest w hotelu Manor House SPA w całej strefie SPA, Basenie Ery Wodnika, Łaźniach Rzymskich, Holistycznym Studio Odnowy.

 

 

Więcej

Sensor Airly mierzy m.in. temperaturę powietrza, wilgotność, ciśnienie atmosferyczne oraz stężenie pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10. Dzięki zaawansowanym algorytmom pozwala również sprawdzić prognozę czystości powietrza na najbliższe 24 godziny.

Więcej

Weekendowe warsztaty poświęcone profilaktyce zdrowia, urody i długowieczności.

Zapraszamy!

 

 

Więcej

Publikacje  prasowe o sposobach zachowania zdrowia, urody i dobrego samopoczucia w naszym hotelu.

Więcej

Nasz główny cel to odzyskanie i utrzymanie zdrowia, a tym samym pięknego wyglądu Gości, działanie z dobrą intencją we wszystkich obszarach funkcjonowania człowieka: mentalnym, psychicznym, społecznym i fizycznym.

Więcej

Zastrzeżenie:

Treści umieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu: refleksologia, litoterapia czy leczenie plazmą, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tych technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.