Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Alchemia Zdrowia

 

Alchemia ZdrowiaPozostając w zgodzie z naturą i holistyczną filozofią Manor House SPA stworzyliśmy pierwszą w Polsce unikatową Holistyczną Akademię Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”. Jej autorski program daje wprost rewelacyjne efekty odmładzające. Jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i botoksu, a co najważniejsze – stuprocentowo naturalna.

Niezwykle skuteczne terapie w ramach „Alchemii Zdrowia” pobudzają procesy samouzdrawiania już na poziomie komórek, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii. Wielowymiarowa terapia czaszkowo-krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia napięcia oraz odtwarza ukryte siły witalne. Masaż bańką próżniową poprawia ukrwienie, oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii, jest również formą drenażu limfatycznego twarzy o doskonałym efekcie anti-aging. Niezwykle skuteczna refleksologia twarzy, stóp i dłoni przywraca równowagę energetyczną i biologiczną całego organizmu. Uzdrawiającą moc mają zabiegi z pogranicza fizyki kwantowej wykorzystujące biomechaniczną stymulację mięśni (BMS) i energetyczne pobudzanie falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka. Pierwsze w Polsce kąpiele żywiczne głęboko oczyszczają i regenerują, zaś rewitalizujące masaże mięśni twarzy widocznie cofają skutki działania czasu. Akademia Holistyczna Manor House SPA obejmuje także diagnozę wad postawy, w jej ramach prowadzone są też warsztaty, na których można nauczyć się m.in. rewitalizujących technik masażu mięśni twarzy - widocznie cofających skutki działania czasu.

Innowacyjne metody uzdrawiania stosowane w „Alchemii Zdrowia” dają kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm z zachwycającym efektem końcowym: ujędrnienie i przywrócenie blasku twarzy na długie miesiące.

Doskonała naturalna alternatywa dla inwazyjnych metod poprawiających wygląd i zdrowie. Poznaj rewolucyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej "Alchemia Zdrowia"!

Więcej

Unikalna terapia otwiera i pobudza czakry, wzmacniając tym samym przepływ energii i dobroczynnie wpływając na zdrowie. Doskonale łączy działanie lit0- i koloroterapii, sprzyja osiągnięciu wewnętrznej równowagi.

Więcej

Energetyzująca sesja na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie podwyższa energetykę i biowitalność organizmu, który równocześnie jest stymulowany do autoregeneracji. Podczas biowitalnego seansu wykorzystywane jest działanie: magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapii.

Więcej

Akwaterapia to gwarancja poprawy zdrowia, ale również przyjemność, błogi relaks i dobre samopoczucie. Kąpiele lecznicze zwiększają witalność i ogólną odporność organizmu, mobilizują jego naturalne siły do zwalczania różnych  dolegliwości, pobudzają układ krążenia i metabolizm.

Więcej

Wibracje ręcznie wykonanych gongów docierają do każdej komórki ciała uczestniczących w koncercie słuchaczy, odblokowują kanały energetyczne, regulują pracę narządów wewnętrznych oraz odprężają umysł.

Więcej

Muzyka solfeżowa, która rozbrzmiewa w pokojach kompleksu hotelowego Manor House SPA oddziałuje stymulująco na świadomość i DNA, jest doskonała do medytacji i pracy nad sobą. Odpowiednie częstotliwości dźwięków umożliwiają m.in. regenerację i transformację DNA.

Więcej

Ożywiona woda Grandera stosowana jest w hotelu Manor House SPA w całej strefie SPA, Basenie Ery Wodnika, Łaźniach Rzymskich, Holistycznym Studio Odnowy.

 

 

Więcej

Jeśli zaufamy własnej biologii i poznamy jej prawa nie będziemy musieli bać się chorób. Świadomie weźmy życie w swoje ręce.

Więcej

Warsztaty poświęcone profilaktyce zdrowia, urody i długowieczności od 23 czerwca do 3 września br.

Zapraszamy!

 

 

Więcej

Publikacje  prasowe o sposobach zachowania zdrowia, urody i dobrego samopoczucia w naszym hotelu.

Więcej

Nasz główny cel to odzyskanie i utrzymanie zdrowia, a tym samym pięknego wyglądu Gości, działanie z dobrą intencją we wszystkich obszarach funkcjonowania człowieka: mentalnym, psychicznym, społecznym i fizycznym.

Więcej

Zastrzeżenie:

Treści umieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu: refleksologia, litoterapia czy leczenie plazmą, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tych technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.