Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
PONOWNE OTWARCIE HOTELU MANOR HOUSE SPA

PONOWNE OTWARCIE HOTELU MANOR HOUSE SPA

Przyjazd
Wyjazd
08 maja 2020

Od 8 maja zapraszamy na komfortowe i bezpieczne pobyty w Chlewiskach!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od piątku, 8 maja nasz kompleks jest ponownie otwarty. Cieszymy się, że znów możemy Państwa gościć i oferować usługi naszego hotelu i SPA.

Dla Gości hotelowych dostępna jest strefa Biowitalnego SPA - saunarium w Łaźniach Rzymskich, basen z rwącą rzeką, Chata solna, Gabinety Bioodnowy - działająca w nowej formule bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020, dotyczącymi  zapewnienia bezpieczeństwa w obiekcie, zawartymi w pkt. 8. części 2.

Wszystkich tęskniących za naturą, ciszą i spokojem zapraszamy na komfortowe i bezpieczne pobyty w klimatycznym, butikowym hotelu usytuowanym w otoczeniu dziesięciohektarowego, zabytkowego parku z malowniczymi stawami, Ogrodem Medytacji i romantycznymi zakątkami, z dala od skupisk ludzkich i zgiełku dużych miast!

Szczegóły funkcjonowania Biowitalnego SPA i Restauracji hotelowej:
https://www.manorhouse.pl/posiadlosc/bezpieczenstwo

Z radością oczekujemy na Państwa przyjazd.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij