Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
MANOR HOUSE SPA ZWYCIĘZCĄ KONKURSU SPA PRESTIGE AWARDS 2018

MANOR HOUSE SPA ZWYCIĘZCĄ KONKURSU SPA PRESTIGE AWARDS 2018

Przyjazd
Wyjazd
13 czerwca 2018

W kategorii Health & Anti-aging SPA.

Dwunasta edycja plebiscytu SPA Prestige Awards przyniosła kompleksowi hotelowemu Manor House SPA kolejne sukcesy. To zwycięstwo w kategorii Health & Anti-aging oraz miejsca na podium w kategoriach Holistyczne SPA i Luksusowe SPA 5*.

Kolejna odsłona tego prestiżowego konkursu miała swój finał 13 czerwca podczas Gali w warszawskim hotelu Westin. To niewątpliwe jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Nie mogło, więc zabraknąć przedstawicieli najlepszych polskich hoteli, a także znanych osobistości ze świata show-biznesu. Na gości czekały liczne atrakcje, a gwiazdą wieczoru była Ewelina Lisowska.

W imieniu Manor House SPA nagrody odbierała Marcelina Wrona. Tak zaszczytne wyróżnienia stanowią dowód na najwyższą jakość usług. Należy podkreślić, że to już kolejne sukcesy kompleksu hotelowego Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****, który po tytuł Najlepszego Holistycznego SPA sięgał aż trzykrotnie w poprzednich edycjach SPA Prestige Awards.

Czytaj więcej

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij