Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
MANOR HOUSE SPA WŚRÓD NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W KONKURSIE GALA BEAUTY STARS 2018

MANOR HOUSE SPA WŚRÓD NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W KONKURSIE GALA BEAUTY STARS 2018

Przyjazd
Wyjazd
10 grudnia 2018

Manor House już po raz drugi został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie magazynu Gala.

Konkurs Gala Beuty Stars przyniósł Hotelowi Manor House SPA prestiżowe wyróżnienie w kategorii najlepszy hotel SPA w Polsce. Miejsce w czołówce to wielki sukces.

Konkurs został zorganizowany przez redakcję magazynu Gala. Uroczystość, na której wyróżniono laureatów odbyła się 8 grudnia 2018 roku w warszawskim hotelu Regent. Kompleks Manor House zakwalifikowano do szóstki najlepszych polskich hoteli SPA.

Ten wyjątkowy wieczór poprowadziła Anna Zejdler-Ibisz – Redaktor magazynu Gala oraz Bartłomiej Jędrzejczak – znakomity dziennikarz telewizyjny. Nie zabrakło wielu osobistości ze świata show-biznesu. Wśród nich: Monika Richardson-Zamachowska, Karolina Nowakowska, czy Magdalena Pieczonka, która wraz z Anną Skurą i Zosią Ślotałą tworzą zespół ambasadorek plebiscytu. O doskonałą oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Katarzyna Cerekwicka oraz Olga Barej, która zachwyciła publiczność recitalem połączonym z energetycznym brzmieniem. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij