Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
MANOR HOUSE SPA PONOWNIE WYRÓŻNIONY

MANOR HOUSE SPA PONOWNIE WYRÓŻNIONY

Przyjazd
Wyjazd
15 maja 2017

Mazowiecki hotel Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** uhonorowany rekomendacją magazynu Forbes i Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Mazowiecki hotel Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** w 2017 roku otrzymał kolejne już wyróżnienia, które potwierdzają najwyższą jakość usług.

Manor House SPA po raz piąty trafił na listę najciekawszych polskich obiektów turystycznych rekomendowanych przez prestiżowy magazyn Forbes. Zestawienie jest publikowane każdego roku. Oznacza to, że standard, jaki gwarantuje zespół hotelu, stale rośnie.

W tym samym czasie spółka Manor House sięgnęła po Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. To międzynarodowe wyróżnienie przyznawane przez Grupę Bisnode – profesjonalistów z dziedziny informacji gospodarczej i zarządzania ryzykiem biznesowym. Oceniano przede wszystkim wiarygodność i stabilność przedsiębiorstw. Na tym tle Manor House prezentuje się rewelacyjnie.

Certyfikat

O wyniku decydowała również analiza wskaźnika moralności płatniczej. Wyniki finansowe oraz uczciwe podejście do kontrahentów to elementy, które budują zaufanie na rynku hotelarskim w Polsce. Manor House to stabilna firma, a personel hotelu każdego dnia sumiennie i profesjonalnie realizuje swoje obowiązki. Wszystko po to, aby Goście cieszyli się najwyższym komfortem i powracali tu z uśmiechem na twarzy.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij