Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
HOTEL MANOR HOUSE SPA PONOWNIE NAJLEPSZYM HOLISTYCZNYM SPA W POLSCE

HOTEL MANOR HOUSE SPA PONOWNIE NAJLEPSZYM HOLISTYCZNYM SPA W POLSCE

Przyjazd
Wyjazd
09 września 2019

Zwycięstwo w konkursie SPA Prestige Awards 2019.

Uroczysta gala SPA Prestige Awards 2019 odbyłą się 6 września 2019 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Wszystkich gości w doskonały nastrój wprowadzili aktorzy – Dorota Deląg i Sebastian Wątroba. Nie zabrakło innych znanych osobistości i znakomitej części artystycznej.

Ten prestiżowy konkurs miał na celu wyróżnić hotele SPA & Wellness, w których obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. Pierwsze miejsce w kategorii najlepsze Holistyczne SPA zajął Kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach. Znalazł się również w trójce Najlepszych polskich Health & Anti-aging SPA.

Grażyna Wrona – Prezes Manor House SPA oznajmiła, że w tym roku tytuł przypadł w najważniejszej kategorii. Podkreśliła również, że to zasługa naturalnych metod, które pozwalają Gościom osiągnąć stan spokoju i harmonii, a holistyczne podejście do człowieka stanowi troskę o wszystkie jego potrzeby. Pani Prezes podziękowała za wybór internautów i pozytywne oceny jury, wyrażając pewność o słuszności filozofii, którą podąża Manor House SPA.

  

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij