Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Woda Grandera

 

Łaźnie RzymskieW trosce o zdrowie i dobre samopoczucie każdego Gościa w kompleksie hotelowym Manor House SPA został wprowadzony kompleksowy system Grandera do ożywiania wody. Wpisuje się to doskonale w ideę holistycznego podejścia do człowieka dążącą do zachowania równowagi między ciałem, duszą i umysłem.

Ożywioną wodę Grandera stosujemy we wszystkich strefach Manor House SPA: w Łaźniach Rzymskich, w bezchlorowym basenie, w Gabinetach Bioodnowy, w Termach Zamkowych, a także w restauracji oraz w pokojach. Woda ta jest używana nie tyko do zabiegów i w strefie mokrej SPA, ale również w barze i kuchni, gdzie na bazie strukturalnej wody przyrządzane są wszystkie potrawy i napoje.

Metoda Grandera jak najbardziej odzwierciedla holistyczną filozofię, która jest wyczuwalna na każdym kroku w Manor House SPA. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo higieniczne i zdrowotne naszych Gości, dlatego innowacyjne technologie oraz preparaty używane w naszym hotelu są przemyślane, zdrowe i ekologiczne.

Basen z ożywioną wodą GranderaW basenie Goście mogą bezpiecznie zażywać kąpieli w delikatnej, bezzapachowej wodzie bez chloru uzdatnianej metodą Grandera. Woda ta nie tylko nie powoduje podrażnień i nie przesusza skóry,  ale sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i przyjemnie wygładzona. Po takiej kąpieli zbyteczne jest stosowanie balsamów. Panie szczególną uwagę zwracają na włosy, które po kąpieli stają się miękkie, łatwo się rozczesują i układają nawet bez stosowania odżywki.

W kompleksie Łaźni Rzymskich, w tym także w jacuzzi i wannie swim zastosowana jest ożywiona woda Grandera stabilizowana jonami miedzi i srebra, dzięki czemu Goście całkowicie mogą zapomnieć o chlorze i chemii basenowej. Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda doskonale chroni i pielęgnuje skórę nie wywołując przy tym żadnych alergii.

Również w pokojach typu ofuro z głębokimi wannami w kształcie beczek, które są idealne do kąpieli ofuro w japońskim stylu, używana jest woda z sytemu Grandera. Po zakończonym rytuale kąpieli skóra jest wręcz aksamitna. Co ciekawe, od chwili stosowania wody Grandera w hotelu Manor House SPA zauważalne jest mniejsze osadzanie się nalotów na armaturze i ceramice łazienkowej.

Woda GranderaKelnerzy często zbierają pochwały Gości za bardzo dobry smak kawy i herbat oraz wody podawanej w dzbanach, które cieszą się w naszej restauracji coraz większą popularnością. Na pytania co jest powodem wyjątkowego smaku, odpowiedź  jest tylko jedna: to zasługa wody Grandera. Woda ta znacznie poprawiła walory smakowe napojów i dań przygotowywanych na jej bazie, przyczyniła się także do mniejszego osadzania się kamienia wapiennego w ekspresach ciśnieniowych i przelewowych.

Stosowanie ożywionej wody Grandera – niezwykle smacznej, ale także i zdrowej - to dodatkowy atut naszego kompleksu hotelowego i wartość dodana dla każdego Gościa Manor House SPA.