Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Stajnia

 

Stajnia koni hotelu Manor House SPA jest czwartym z obiektów wchodzących w skład kompleksu hotelowego i pełni rolę obiektu sportowo-rekreacyjnego. W jej skład wchodzą: kryta ujeżdżalnia o wymiarach 20x40 m, czworobok trawiasty o wymiarach 20x40 m, plac zewnętrzny do jazdy o wymiarach 60x70 m oraz plac cross'owy z przeszkodami stałymi.
Od lipca 2017 roku na terenie stajni funkcjonuje SPA dla koni. Zatem jest to prawdopodobnie jedyna taka stajnia koni w mazowieckiem.

W miejscu, które wyróżnia miłość do koni, dbałość o zadowolenie gości i sportowa rywalizacja, proponujemy: naukę jazdy konnej, szkolenia sportowe, układanie koni i nie tylko.

 

Więcej

„Szkoła Hippiki” to oferty pobytowe z autorskim programem jazd i zajęć z końmi skierowane do osób, które wypoczynek łączą z pasją do tych zwierząt. Zajęcia mają na celu zgłębienie tajnik sztuki jeździeckiej oraz behawiorystycznej.

Więcej

Pozostaw nam swojego młodego podopiecznego - pomożemy w jego wychowaniu, ułożeniu, jak i korekcji błędów.

Więcej

Opierając się na terapiach i zabiegach SPA opracowanych w Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA stworzono niepowtarzalne SPA dla koni.

Więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą szkoleniową, z ich umiejętnościami, osiągnięciami i uprawnieniami.

Więcej

Informacje z fotografiami koni przebywających w naszej stajni.

Więcej

Tu znajdują się informacje o naszym klubie jeździeckim, o naszych zawodnikach i ich osiągnięciach.

Więcej

Oferta na pobyt koni w stajni hotelu Manor House SPA. Posiadamy przestronne, nowoczesne boksy w budynku głównym, jak i w stajni angielskiej.

Więcej