Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Pokoje Ofuro SPA

 

symbol Pokoje Ofuro SPA symbol

pokójPokoje Ofuro SPA w Termach Zamkowych to starannie zaaranżowana, zmysłowa przestrzeń pełna niezwykłych doznań: dotykowych, zapachowych, wizualnych i słuchowych. Zaprojektowano je z myślą o komforcie i błogim relaksie Gości, dlatego łatwo w nich o zdrowy sen, głęboki wypoczynek i dobre samopoczucie. Odprężający pobyt w pokojach hotelowych typu Ofuro SPA, jest doskonałą odpowiedzią na wszechobecny w naszym życiu stres, zmęczenie czy zachwianie równowagi psychofizycznej.

Dbałość o każdy detal aranżacji i odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych od kamienia przez egzotyczne drewno, szkło, lustra po ceramikę, a także płaskorzeźby w antycznym stylu, jonizujące lampy solne, poduszki z łuską gryczaną i inspirujące wyobraźnię obrazy zapewniają wspaniałe chwile w przyjemnym otoczeniu. Przyjazne oświetlenie i jasne kolory sprzyjają wyjątkowej atmosferze relaksu, a dostępna w hotelowym kanale telewizyjnym muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach poprawia stan zdrowia, pamięć i koncentrację, kreatywność, samoocenę oraz pewność siebie, wspomaga też regenerację i wyciszenie. Całość doskonale uzupełnia Pokojowy Program SPA.

kąpielNa szczególną uwagę zasługuje łazienka, która harmonijnie współgra z aranżacją pokoju. Wystarczy otworzyć drzwi, aby uświadomić sobie, że jest ona miejscem dobroczynnej energii, sprzyjającym nie tylko wyciszeniu i odpoczynkowi, ale również zdrowiu. Pokój kąpielowy wyróżnia: delikatny aromat zapachowych kadzidełek, łagodna muzyka relaksacyjna, wydobywająca się z głośników, kojące pasmo światła, hipoalergiczne kosmetyki, lecznicze sole i zestawy masażerów. Uwagę przyciąga kamienna ściana i płaskorzeźba z antycznym motywem za przesuwną taflą szkła, egzotyczne drewno na podłodze oraz drewniane meble i to, co najważniejsze - wysoka wanna zabudowana drewnem do japońskich kąpieli ofuro.  Wanno ofuro umożliwia wygodną pozycję siedzącą, a co za tym idzie głębokie zanurzenie w wodzie podczas kąpieli prozdrowotnie działające na organizm.

W pokojach Ofuro SPA mogą Państwo skorzystać z zabiegów stworzonych z myślą o głębokich kąpielach w japońskim stylu.

Przygotowaliśmy dla Państwa paletę zabiegów, które pozwolą cieszyć się odnową biologiczną w zaciszu własnego pokoju. Podzieliliśmy je na kilka grup w zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu oraz od pokoju, w którym można je wykonać. Przyjemności dobroczynnych dla zdrowia kąpieli w głębokich wannach można doświadczyć w pokojach Ofuro SPA, pokojach pałacowych i wybranych pokojach w Stajni Platera. Natomiast proponowane zabiegi na dłonie i stopy można wykonać we wszystkich pokojach hotelowych.

Kąpiele relaksacyjno-pielęgnacyjne:

  • Kąpiel miodowo-mleczna z cytrusami
  • Kąpiel w czerwonym winie z pomarańczą
  • Kąpiel w korzennych miodach pitnych z grejpfrutem i herbatą
  • Kąpiel w ciemnym piwie z jabłkami
  • Kąpiel w soli irańskiej (perskiej) i naparze ziołowym z owocami cytrusowymi

Balneoterapia:

  • Kąpiel mineralna na bazie Biszofitu Połtawskiego
  • Kąpiel skipidarna (żywiczna)
  • Kąpiel w sodzie oczyszczonej z naturalnym olejkiem pichtowym

Zabiegi na dłonie i stopy:

  • Perłowa maska - zabieg na dłonie nawilżająco-rozjaśniający
  • Termalny dotyk - zabieg na stopy natłuszczająco-nawilżający