Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Pokoje Ofuro SPA

 

symbol Pokoje Ofuro SPA - Balneoterapia symbol

Pokoje Ofuro SPA w Termach Zamkowych zostały zaprojektowane z myślą o komforcie, relaksie, odprężeniu Gości, ponieważ potrzeba relaksacji ciała i ducha jest obecna w naszym życiu odkąd pojawiły się w nim zmęczenie, stres, zachwianie równowagi psychofizycznej.

Pokoje w Termach Zamkowych to zmysłowa przestrzeń pełna doznań dotykowych, zapachowych, estetycznych, wizualnych i słuchowych. Osiągnęliśmy to poprzez dbałość o każdy detal, odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych, od kamienia przez egzotyczne drewno, szkło, lustra, ceramikę, antyczne płaskorzeźby, wyjątkowe tkaniny, wyszukane obrazy, kolory i oświetlenie, całość uzupełnia Pokojowy Program Wellness.

Na szczególną uwagę zasługuje łazienka, która tworzy z pokojem integralną całość - wystarczy tylko otworzyć drzwi, aby uświadomić sobie, że jest ona miejscem psychofizycznej energii, sprzyjającym wyciszeniu, odpoczynkowi i zdrowiu. Zapach olejków, łagodna muzyka relaksacyjna wydobywająca się z głośników, delikatne pasmo światła, antyczna ściana i płaskorzeźba z kamienia za przesuwną taflą szkła, egzotyczne drewno na podłodze oraz drewniane meble, i to co najważniejsze: wysoka wanna zabudowana drewnem, do japońskich kąpieli ofuro - głębokie zanurzenie po uszy w wodzie.

W pokojach Ofuro mogą Państwo skorzystać z zabiegów stworzonych z myślą o głębokich kąpielach w Japońskim stylu.

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów, które pozwolą cieszyć się odnową biologiczną w zaciszu własnego pokoju w samotności lub z najbliższymi.

 

Tylko w Manor House SPA Goście mogą skorzystać z kąpieli w japońskim stylu.

Więcej

W pokojach z głębokimi wannami i beczkami ofuro Goście mogą skorzystać z zabiegów stworzonych z myślą o głębokich kąpielach zanurzeni "po same uszy".

Więcej