Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
GALA BEAUTY STARS

GALA BEAUTY STARS

Przyjazd
Wyjazd
08 grudnia 2018

Manor House SPA wśród najlepszych hoteli SPA w Polsce wyróżnionych w prestiżowym konkursie magazynu Gala Beauty Stars 2017 i  Gala Beauty Stars 2018.

Wyjątkowy konkurs magazynu Gala Beauty Stars 2018 został rozstrzygnięty 8 grudnia 2018 roku.

 

Kompleks hotelowy Manor House SPA to bez wątpienia doskonałe holistyczne SPA, o czym świadczą liczne nagrody. Kolejny sukces to wyróżnienia wśród sześciu najlepszych hoteli SPA w całej Polsce.

Prezes Manor House SPA – Grażyna Wrona podziękowała wszystkim hotelowym Gościom oraz czytelnikom magazynu Gala. Podkreśliła, że te nagrody motywują zespół do dalszej pracy i stanowią dowód na najwyższą jakość usług. Osiągnięto cel i udało się stworzyć miejsce relaksu dla dorosłych, które będzie przyjazne dla wegan i alergików. Jednym z jego największych atutów jest wyjątkowe Biowitalne SPA.

Warto podkreślić, że również wcześniejsza edycja konkursu przyniosła Manor SPA miejsce w czołowej szóstce. Misją plebiscytu jest wskazanie najlepszych miejsc rozwoju branży beauty w naszym kraju.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij