Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Sport i fitness

Sport i fitness

Przyjazd
Wyjazd

Posiadłość Manor House SPA umożliwia Gościom dbanie o kondycję fizyczną na wiele sposóbów. Siłownia Witalna, outdoor fitness czy golf wodny to tylko niektóre z propozycji.

Siłownia

Kompleks hotelowy Manor House SPA daje swoim Gościom możliwość dbania o kondycję fizyczną we wnętrzach Siłowni Witalnej z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń, w której udostępnia kącik cardio składający się z: bieżni, rowerka stacjonarnego, orbitreku, steppera oraz dwóch masażerów. Dla miłośników podnoszenia ciężarów została przygotowana suwnica, zestaw hantli z ławeczkami, gryf prosty i łamany z obciążeniem. Z myślą o osobach preferujących stretching w sali treningowej znajdują się także trzy maty do ćwiczeń oraz kółka gimnastyczne. Siłownię Witalną urozmaicają dwa urządzenia do ćwiczeń brzucha.

Outdoor

W obiekcie jest również wiele możliwości aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Na miłośników ćwiczeń pod gołym niebem czekają outdoorowe urządzenia fitness usytuowane wśród zabytkowych drzew pałacowego parku. Trening można poprzedzić energetycznym spacerem w Ogrodzie Medytacji, marszem Nordic Walking wokół posiadłości lub przejażdżką rowerową po okolicy. Ciekawą propozycję aktywnego spędzania czasu stanowi pływanie łodziami po romantycznych stawach, podczas którego można wspaniale się zrelaksować i podziwiać piękno otaczającej przyrody.

Gry i zabawy

Ponadto proponujemy rozegranie partii bilarda, golfa wodnego lub możliwość przeżycia przygody w wirtualnym świecie sterowanym przez konsolę XBox ze sterownikiem Kinect.

Jazda konna

Gości zainteresowanych jeździectwem zaprasza Stajnia Manor House.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij