Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Mandala Energetyczna

Mandala Energetyczna

Przyjazd
Wyjazd

Sprzyjające wypoczynkowi miejsce energetyczne, w którym można podziwiać wielobarwną kompozycję roślinną.

Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza "koło życia, cały świat, święty krąg". Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. 

W pięknym parku Manor House SPA znajduje się mandala złożona z różnokolorowych kwiatów i roślin ogrodowych. Wielobarwna kompozycja roślinna posiada wyjątkowe oddziaływanie energetyczne. Ławeczki znajdujące się przed roślinną mandalą tworzą idealną przestrzeń do chwili zadumy, medytacji i wyciszenia. 

Zastrzeżenie:
Treści umieszczane tutaj służą do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób i nie mogą zastąpić opinii lekarza. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia powinny być w pierwszej kolejności konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest naszym celem udzielanie medycznych porad, ani zalecanie terapii typu: refleksologia, litoterapia czy leczenie plazmą, zamiast lub obok przepisanych przez lekarza medykamentów. Nie bierzemy odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować terapii z wykorzystaniem tych technologii. Decyzję podejmują na własne ryzyko i odpowiedzialność.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij