Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Technologia Keshego

 

Fundacja i technologia dr. Keshego

logoFundacja dr. Keshego to niezależna, niedochodowa i areligijna organizacja, założona przez inżyniera M.T. Keshego. Jej celem jest opracowanie nowej wiedzy naukowej, nowych technologii i nowych rozwiązań najważniejszych globalnych problemów, takich jak: głód, brak wody, brak zasilania elektrycznego, zmiany klimatyczne i choroby. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnie opracowanych reaktorów plazmowych, które również umożliwią ludzkości prawdziwą wolność podróży w przestrzeni kosmicznej. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych technologii, mogących zmienić życie ludzi o 180O, organizacja dąży do pracy na rzecz zachowania światowego pokoju.

Technologia dr. Keshego wykorzystuje działanie wszechobecnej energii, tzw. plazmy. M.T. Keshe podkreśla, że jest to energia, z której wszystko zostało stworzone: ludzie, zwierzęta, powietrze, ziemia - słowem cały wszechświat. Energia ta jest często uśpiona przez środowisko, w którym się znaleźliśmy. Warto zadbać o jej prawidłowy przepływ, ponieważ oddziałuje ona na nasze emocje, pomaga w osiągnięciu harmonii i odpowiada za nasze zdrowie.

Mehran Tavakoli Keshe

Mehran Tavakoli Keshe - naukowiec, fizyk jądrowy, ur. w 1958 r. w Iranie, założyciel Fundacji Keshe. Od 2002 r. zajmuje się kompletowaniem systemu produkcji energii z wykorzystaniem grawitacji i napędzanych promieniotwórczo reaktorów. W latach 2004-2005 technologia produkcji energii Keshego została zbadana przez naukowców VUB w Brukseli i w raporcie uniwersyteckim uzyskała pozytywną ocenę. Od 2006 r.  M. T. Keshe wybudował i pomyślnie przetestował kilka dynamicznych reaktorów plazmowych.

www.kfssi.org

www.kfssi.edu.pl

www.keshe.pl