Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Golf wodny

Golf wodny

Przyjazd
Wyjazd

6 stanowisk Driving Range usytuowanych jest na wzniesieniu, z którego idealnie widać lot i miejsce lądowania piłki. Z wyznaczonych stanowisk należy trafić niezatapialną piłką do określonych na wodzie obszarów.

Golf wodny oferowany w kompleksie Manor House SPA to propozycja skierowana jest zarówno dla zagorzałych zwolenników tradycyjnego golfa jak i dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji zagrać. Golf jako sport grupowy stanowi świetną rozrywkę dla grona starych znajomych, a także ułatwia integrację z tymi nowopoznanymi. Obowiązujące zasady gry w golfa zmodyfikowano, by stworzyć dla Gości optymalne warunki rozgrywki. Piękna okolica, zabytkowy park i pałac o bogatej historii tworzą urokliwy klimat, a profesjonalna obsługa sprawi, że wypoczynek będzie komfortowy i niezwykle odprężający.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, nabywanie nowych umiejętności i wyśmienitą zabawę, golf wodny jest dla Ciebie.

Wodny Driving Range w kompleksie hotelowym Manor House SPA składa się z 6 stanowisk. Golf wodny dzięki oryginalności pozwoli Ci udoskonalić umiejętności gry w golfa i oddać się zabawie jakiej nie próbowałeś nigdzie indziej. Uświetni najlepsze zabawy integracyjne, a przez unikalność i wyjątkowość zapadnie na długie godziny w pamięci osób korzystających z tej atrakcji.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij