Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Wydarzenia

 
2019-09-09 | Hotel Manor House SPA ponownie Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce

NagrodaMazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** w konkursie SPA Prestige Awards 2019 został wybrany Najlepszym Holistycznym SPA. Znalazł się także na podium w kategorii Najlepszych Health&Anti-aging SPA 2019.

Podczas oficjalnej gali SPA Prestige Awards 2019, która odbyła się 6 września br. w Renaissance Warsaw Airport Hotel ogłoszono wyniki tego branżowego konkursu SPA & Wellness. Uroczysty wieczór poprowadzili aktorzy Dorota Deląg i Sebastian Wątroba. Spotkanie uświetnili swoją obecnością m.in. Robert Korzeniowski, Ryszard Rembiszewski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Olga Borys, Wojciech Majchrzak oraz Katarzyna Kołodziejczyk i Mateusz Ziółko, których koncerty umiliły czas zaproszonych Gości.

Głównym celem konkursu SPA Prestige Awards orgaznizowanego przez Comfortum jest  wybór hoteli SPA & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta.  W XIII edycji tego najbardziej rozpoznawalnego w Polsce plebiscytu branży SPA nagrodzono najlepsze hotele i day SPA. Wybór odbywał się dwuetapowo, poprzez głosowanie internetowe klientów oraz ocenę profesjonalnego jury po audycie usług SPA.

Kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach zajął I miejsce w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce. Został również wybrany do finałowej trójki Najlepszych polskich Health & Anti-aging SPA. W ubiegłorocznej edycji Prestige SPA Awards 2018 wygrał właśnie w tej kategorii w uznaniu jakości autorskiego programu odmładzającego w ramach Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia®.

- Zwycięstwo w SPA Prestige Awards 2019 w najważniejszej dla nas kategorii: Najlepsze Holistyczne SPA jest wspaniałą nagrodą za naszą pracę i pasję, z którą tworzymy kompleks Manor House SPA. Skupiamy się na naturalnych metodach, które pozwalają osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój, sprzyjają relaksowi, odpoczynkowi ciała i umysłu, wzmacnianiu organizmu i pobudzaniu jego umiejętności do autoregeneracji. Na człowieka patrzymy holistycznie - czyli całościowo, troszczymy się o wszystkie jego potrzeby. Dążymy to tego, by nasi Goście osiągnęli dobrostan na każdym poziomie. Tytuł Najlepsze Holistyczne SPA to prawdziwe ukoronowanie naszych starań. W imieniu całego zespołu dziękuję za wszystkie głosy internautów i za pozytywne oceny profesjonalnego jury. Ta nagroda to najlepsze potwierdzenie, że obrana przez nas filozofia jest słuszna. – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.


Zobacz pozostałe wpisy