Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Wydarzenia

 
2017-07-27 | Manor House SPA ponownie wybrany Najlepszym Luksusowym Hotelem SPA i Najlepszym Luksusowym SPA w Polsce

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** zwyciężył również w tegorocznej edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu World Luxury SPA Awards.

Hotel Manor House SPA pokonał polskich konkurentów i został krajowym zwycięzcą międzynarodowego konkursu World Luxury SPA Awards 2017 r. w dwóch kategoriach: Best Luxury Hotel Spa - Country Winner & Best Luxury Wellness Spa - Country Winner.

Ogłoszenie wyników odbyło się w 22 lipca br. podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi w Wietnamie, na którą przybyło ponad 180 osób z więcej niż 50 krajów. Ten wyjątkowy wieczór przebiegający w atmosferze luksusu, elegancji i blasku fleszy był prawdziwym świętem branży SPA&Wellness. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 000 głosów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: hotele SPA, grupy hotelowe i resorty SPA, a także: Day Spa, Beauty SPA, Butique SPA, Destination SPA i Wellness SPA i w podziale na zasięg terytorialny. Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy obiekt SPA: na świecie, na kontynencie, w regionie i w kraju. Jak co roku doceniano świadczenie luksusowych usług i profesjonalną obsługę, dążenie do zmiany jakości życia, dobrego samopoczucia, szeroko pojętego dobrobytu i długowieczności gości. Międzynarodowe jury, które finalnie wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line otrzymały największą liczbę głosów skupiało się też na „unikatowym designie i dotyku klasycznej elegancji”.

„Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polce. Tym bardziej, że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata. Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA.

W lipcu kompleks otrzymał również rekomendację Magazynu Eden „najlepsze restauracje w polskich hotelach” znajdując się wśród 20 najciekawszych miejsc, w których kuchnia jest równie ważna jak luksusowy nocleg.


Zobacz pozostałe wpisy