Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Wydarzenia

 
2016-09-11 | Nowa Medycyna - Unikatowe warsztaty Totalnej Biologii w najlepszym holistycznym SPA w Polsce

11 września o godz. 12:00 w ramach autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” odbyły się unikatowe warsztaty BioLogiki na temat: Dlaczego chorujemy? Po co mamy katar, cukrzycę i raka? prowadzone przez Sonię Ross.

W ramach autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” zrealizowane zostały warsztaty Totalnej Biologii zachęcające do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.

Podczas wykładu Sonia Ross przekazała uczestnikom tajniki wiedzy, bazującej na niezwykłym odkryciu Praw Natury doktora Hamera, która tłumaczy mechanizm powstawania choroby i daje możliwość świadomego wyzdrowienia. Prowadząca poruszyła m.in. tematy konfliktów powodujących najczęstsze schorzenia, m.in. choroby nowotworowe, dolegliwości wątroby, tarczycy i nerek. Przekazała również praktyczne rady jak uchronić się przed chorobami.

Niedzielne spotkanie z Nową Medycyną w Manor House SPA uświetniła swoją obecnością Pani Irena Galińska. Pomysłodawczyni i pionierka „Kąpieli w gongu” zaszczyciła zgromadzonych niezwykłym koncertem, podczas którego można było podziwiać wspaniały kunszt artystyczny mistrzyni gry na gongach.

 


Zobacz pozostałe wpisy