Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Wydarzenia

 
2016-05-15 | Unikalne warsztaty Totalnej Biologii w Manor House SPA

15 maja o godz. 12:00 w kompleksie hotelowym Manor House SPA odbyły się unikatowe warsztaty na temat BioLogiki, nazywanej zamiennie Biologią Totalną lub Nową Medycyną.

Podczas dwugodzinnego spotkania można było poznać tajniki tej jeszcze mało znanej, ale solidnie ugruntowanej dziedziny wiedzy, która bazuje na niezwykłym odkryciu Praw Natury doktora Hamera. Twórca Totalnej Biologii – węgierski naukowiec i coach – Roberto Barnai naucza, że choroba to manifestacja konfliktów, których nie rozwiązaliśmy. Jeśli więc poznamy mechanizm powstawania choroby, możemy w świadomy sposób wyzdrowieć.

Według BioLogiki „choroba to najlepsze, co nas mogło spotkać”. To najlepszy sposób organizmu na przetrwanie. Każde schorzenie ma sens biologiczny, którego zrozumienie pozwala nam uwolnić się od choroby. Aby wyleczyć daną osobę z jej dolegliwości, należy najpierw dotrzeć do praprzyczyny, która uwolniła mechanizm zachorowania. Zadanie nie jest łatwe, ale można dzięki temu zrozumieć siebie i na stałe pozbyć się problemu.

Wykład z podstawowej wiedzy BioLogicznej poprowadziła Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, od lat publikująca teksty z dziedziny psychologii. Prelegentka ukończyła wszystkie kursy u Roberto Barnaiego oraz u dr Gilberta Renaud - terapeuty Totalnej Biologii/RecallHealing. Podczas  warsztatów poruszone zostały tematy konfliktów programujących najczęstsze schorzenia. Prowadząca odpowiedziała także na pytania uczestników i udzieliła indywidualnych konsultacji.

Kolejna edycja warsztatów na temat BioLogiki odbędzie się już 11 września 2016 roku:
warsztaty-totalnej-biologii.php

Serdecznie zapraszamy!

Sonia Ross

Warsztaty Totalnej Biologii

Warsztaty Totalnej Biologii


Zobacz pozostałe wpisy