Newsletter
 

Rezerwacja

 
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Wydarzenia

 
2015-08-14 | Jarmark na Freta (14.08. - 16.08.)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jarmarku św. Jacka w Warszawie. Do wygrania m.in. wyjątkowe pobyty w Manor House! Charytatywny jarmark odbędzie się już w najbliższy weekend przy ul. Freta 10, na warszawskim Nowym Mieście.

Co na jarmarku? Tradycyjnie stoiska handlowe, w ogrodzie specjalna strefa dziecka, rękodzieło, aukcja obrazów, wycieczka z przewodnikiem miejskim i cieszącą się dużą popularnością fanteria - gdzie każdy los wygrywa. Cenne nagrody czekają: zaproszenia do kina, teatru, a także książki i płyty z autografami artystów. Każdego dnia nowa szansa na zdobycie nagrody głównej - voucheru pobytowego do Manor House SPA, rodowej siedziby św. Jacka.

Całemu przedsięwzięciu towarzyszy szczytny cel - całkowity dochód z Jarmarku św. Jacka przeznaczony jest na kontynuację projektu dożywiania dzieci w szkołach, prowadzonego przez Grupę Charytatywni Freta.

Zapraszamy na Freta i oczywiście do Manor House, gdzie wspólnie uczcimy imieniny Jacka Odrowąża, patrona naszego kompleksu. Dla Gości degustacja wybornych pierogów.


Zobacz pozostałe wpisy