Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Warsztaty edukacyjne

 

W Manor House SPA można naturalnie zatrzymać czas czerpiąc z dobrodziejstw Alchemii Zdrowia®. W ramach tej unikatowej Akademii Holistycznej można nie tylko skorzystać z odmładzających zabiegów, ale także wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których doświadczeni terapeuci dzielą się swoją wiedzą. Uczestnicy kursu uczą się w jaki sposób przedłużyć efekt zabiegów SPA z innowacyjnego programu Akademii Holistycznej Manor House SPA i jak na co dzień dbać o zdrowie oraz piękny, młody wygląd.

 

Program wakacyjnych warsztatów edukacyjnych

Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®

w okresie od 23 czerwca do 3 września 2017

 

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty edukacyjne „Kim jest człowiek?”

parkNowe spojrzenie na człowieka. Jak zachować zdrowy i młody wygląd przez długie lata? Skąd biorą się nasze problemy zdrowotne? Pozytywne myślenie, równowaga energetyczna. To tylko niektóre z tematów, które Państwu zaprezentujemy. Podczas warsztatów omawiane będą zabiegi z pakietu „Siła Życia”, który obejmuje terapie pobudzające naturalne procesy samoleczenia i odblokowujące przepływ energii, tj.: terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia uciskowa głowy i obręczy barkowej, a także terapia falami milimetrowymi. Przybliżymy również 5 rytuałów tybetańskich - ćwiczeń odmładzających i dodających sił witalnych .

Zajęcia praktyczne: Będą mogli Państwo wypróbować działanie urządzenia wytwarzającego fale milimetrowe, które doskonale wycisza oraz przynosi oczekiwaną ulgę i ukojenie w różnych dolegliwościach. Podczas spotkania odbędzie się pokaz 5 rytuałów tybetańskich.

 

WTOREK

Warsztaty edukacyjne „Równowaga biologiczna”

terapia meridianowaTematem przewodnim spotkania będzie samoregulacja organizmu. Metody Dalekiego Wschodu i niekonwencjonalne metody leczenia poparte medycyną konwencjonalną. Omówimy zabiegi z pakietu „Tajniki Refleksologii”: refleksologia twarzy i stóp, terapia meridianowa. Poruszymy również zasady „Diety Życia” opierające się na 5 częściowo zgodnych ze sobą stylach żywienia, które wzajemnie się uzupełniają.

Zajęcia praktyczne: Posługiwanie się urządzeniem do wyszukiwania punktów energetycznych, pokaz punktów refleksologicznych.

 

ŚRODA

Warsztaty edukacyjne „Woda źródło życia”

basenTematem przewodnim będzie woda jako źródło życia i energii. Podczas spotkania przedstawimy Państwu jak ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania i przebiegu wszystkich procesów w organizmie ma jakość wody, którą pijemy oraz w której się kąpiemy. Nasze zdrowie, ładny wygląd a nawet długowieczność są od niej uzależnione. Często zastanawiamy się jaka woda jest lepsza: mineralna, gazowana a może prosto z kranu – czy znamy prawidłową odpowiedź? Na prelekcji przybliżymy Państwu również to, w jaki sposób przygotować wodę „strukturalną” – taką jaka występujemy w naszym organizmie oraz dlaczego warto pić wodę namagnesowaną. Odpowiemy także na pytanie: czym jest ożywiona woda Grandera i dr. Keshego oraz przedstawimy wiele innych ciekawostek o wodzie.

Zajęcia praktyczne: Uczestnicy spotkania będą mogli namagnesować wodę mieszadełkami firmy Energetix, wypróbować ceramiczne płytki z kwiatem życia w multikolorze, degustować przygotowaną wodę. Ponadto wykorzystamy fale milimetrowe do jej strukturyzowania.

 

CZWARTEK

Warsztaty edukacyjne „Relaksacja i medytacja”

parkTematem przewodnim spotkania będzie przepływ energii w ciele człowieka oraz skuteczne sposoby jej wzmacniania i odnawiania.

Zajęcia praktyczne: Pragniemy zaproponować Państwu zajęcia praktyczne z technik relaksacji i medytacji oraz  ćwiczenia runiczne w Piramidzie Horusa, Kamiennym Kręgu lub spirali energetycznej, a także naukę prawidłowego oddechu oraz silwoterapię.

 

PIĄTEK

Warsztaty edukacyjne „Wzmacnianie i oczyszczanie”

Co jest niezbędne człowiekowi do życia, a co przeszkadza mu w dobrym samopoczuciu i pięknym wyglądzie? Jak pozbyć się niepotrzebnych składników z organizmu, które odkładają się w stawach, nerkach lub jako cellulit? Jakie pierwiastki są nam potrzebne do życia? Zakwaszenie organizmu. Właściwości lecznicze ziół, kąpiele żywiczne oraz magnezowe.

Zajęcia praktyczne: Część uczestników będzie mogła wypróbować jeden ze sposobów oczyszczania organizmu - Body Detox.

 

SOBOTA

Warsztaty edukacyjne „Biologika - Totalna Biologia”

parkWedług Totalnej Biologii źródłem wszelkich dolegliwości są nieuświadomione konflikty emocjonalne. Podczas spotkania dowiemy się m.in. dlaczego chorujemy, po co mamy katar itp. Biologika mówi, iż choroba to najlepszy sposób organizmu na przetrwanie, a każda choroba ma sens biologiczny, którego zrozumienie pozwala nam się od niej uwolnić. Poruszymy również mechanizmy działania biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej, holistycznej pracy z człowiekiem jako całości oraz biomechanicznej stymulacji urządzeniem BMS, który szybko i na długo przynosi ulgę.

Zajęcia praktyczne: Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, na czym polega terapia czaszkowo-krzyżowa oraz skorzystać z rewitalizacji mięśni wybranych partii ciała urządzeniem BMS.

 

NIEDZIELA

Warsztaty edukacyjne „Biowitalność”

terapiaBiowitalność to nic innego jak siła życia organizmu. Organizm człowieka to system energetyczny, w którym wszystkie komórki i narządy są ściśle ze sobą powiązane. Ta zależność występuje również między ciałem, duchem i umysłem. Wysoka biowitalność to zdrowie, moc energii i dobre samopoczucie. Przebywanie w miejscach o wysokiej energetyce wzmacnia nas, a o niskiej osłabia. Podczas warsztatów omawiane będą zabiegi z pakietu „Energia Kryształów”, który obejmuje terapię harmonizacji  czakr, masaż  tybetański, plazmowy system balansujący Eemana.

Zajęcia praktyczne: Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informacje o czakrach, meridianach. Dowiedzą się w jaki sposób je skutecznie pobudzać. Wybrani uczestnicy będą mogli także sami doświadczyć terapii harmonizacji. Podczas spotkania wszyscy będą poddawani dźwiękom muzyki solfeżowej, która harmonizuje czakry.