Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Warsztaty edukacyjne

 

W Manor House SPA można naturalnie zatrzymać czas czerpiąc z dobrodziejstw Alchemii Zdrowia®. W ramach tej unikatowej Akademii Holistycznej można nie tylko skorzystać z odmładzających zabiegów, ale także wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których doświadczeni terapeuci dzielą się swoją wiedzą. Uczestnicy kursu uczą się w jaki sposób przedłużyć efekt zabiegów SPA z innowacyjnego programu Akademii Holistycznej Manor House SPA i jak na co dzień dbać o zdrowie oraz piękny, młody wygląd.

 

Program warsztatów edukacyjnych

Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®

 

OD 15 STYCZNIA DO 25 LUTEGO 2018

Codzienne warsztaty edukacyjne wg programu "Ferii Zimowych".

 

GRUDZIEŃ 2017

Sobotnie warsztaty edukacyjne „Równowaga biologiczna”

zabiegTematem przewodnim spotkania będzie samoregulacja organizmu. Metody Dalekiego Wschodu i niekonwencjonalne metody leczenia poparte medycyną konwencjonalną. Omówimy zabiegi z pakietu „Tajniki Refleksologii”: refleksologia twarzy i stóp, terapia meridianowa. Poruszymy również zasady „Diety Życia” opierające się na 5 częściowo zgodnych ze sobą stylach żywienia, które wzajemnie się uzupełniają.

Zajęcia praktyczne: Posługiwanie się urządzeniem do wyszukiwania punktów energetycznych, pokaz punktów refleksologicznych.

 

LISTOPAD 2017

Sobotnie warsztaty edukacyjne „Kim jest człowiek?”

parkNowe spojrzenie na człowieka. Jak zachować zdrowy i młody wygląd przez długie lata? Skąd biorą się nasze problemy zdrowotne? Pozytywne myślenie, równowaga energetyczna. To tylko niektóre z tematów, które Państwu zaprezentujemy. Podczas warsztatów omawiane będą zabiegi z pakietu „Siła Życia”, który obejmuje terapie pobudzające naturalne procesy samoleczenia i odblokowujące przepływ energii, tj.: terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia uciskowa głowy i obręczy barkowej, a także terapia falami milimetrowymi. Przybliżymy również 5 rytuałów tybetańskich - ćwiczeń odmładzających i dodających sił witalnych .

Zajęcia praktyczne: Będą mogli Państwo wypróbować działanie urządzenia wytwarzającego fale milimetrowe, które doskonale wycisza oraz przynosi oczekiwaną ulgę i ukojenie w różnych dolegliwościach. Podczas spotkania odbędzie się pokaz 5 rytuałów tybetańskich.

 

PAŹDZIERNIK 2017

Sobotnie warsztaty edukacyjne „Wzmacnianie i oczyszczanie”

kąpielCo jest niezbędne człowiekowi do życia, a co przeszkadza mu w dobrym samopoczuciu i pięknym wyglądzie? Jak pozbyć się niepotrzebnych składników z organizmu, które odkładają się w stawach, nerkach lub jako cellulit? Jakie pierwiastki są nam potrzebne do życia? Zakwaszenie organizmu. Właściwości lecznicze ziół, kąpiele żywiczne oraz magnezowe.

Zajęcia praktyczne: Część uczestników będzie mogła wypróbować jeden ze sposobów oczyszczania organizmu - Body Detox.

 

WRZESIEŃ 2017

Sobotnie warsztaty edukacyjne „Biowitalność”

zabiegBiowitalność to nic innego jak siła życia organizmu. Organizm człowieka to system energetyczny, w którym wszystkie komórki i narządy są ściśle ze sobą powiązane. Ta zależność występuje również między ciałem, duchem i umysłem. Wysoka biowitalność to zdrowie, moc energii i dobre samopoczucie. Przebywanie w miejscach o wysokiej energetyce wzmacnia nas, a o niskiej osłabia. Podczas warsztatów omawiane będą zabiegi z pakietu „Energia Kryształów”, który obejmuje terapię harmonizacji  czakr, masaż  tybetański, plazmowy system balansujący Eemana.

Zajęcia praktyczne: Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informacje o czakrach, meridianach. Dowiedzą się w jaki sposób je skutecznie pobudzać. Wybrani uczestnicy będą mogli także sami doświadczyć terapii harmonizacji. Podczas spotkania wszyscy będą poddawani dźwiękom muzyki solfeżowej, która harmonizuje czakry.