Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Relaks i Enegia w SPA
Wybierz jeden z Pobytów SPA w hotelu Manor House - zażyj relaksu i nabierz energii na kolejne dni.
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmoni i luksusu w Manor House
Pobyt dla Jeźdźców
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie
Zobacz wszystkie oferty
 

Termy Zamkowe

 
Strona główna > Pokoje > Termy Zamkowe

Pokoje w Termach Zamkowych to zmysłowa przestrzeń pełna doznań dotykowych, zapachowych, estetycznych, wizualnych i słuchowych. Osiągnęliśmy to poprzez odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych, od kamienia przez egzotyczne drewno, szkło, lustra, ceramikę, antyczne płaskorzeźby, wyjątkowe tkaniny, wyszukane obrazy, kolory i oświetlenie.

Na szczególną uwagę zasługuje łazienka, która tworzy z pokojem integralną całość - wystarczy tylko otworzyć drzwi, aby uświadomić sobie, że jest ona miejscem psychofizycznej energii, sprzyjającym wyciszeniu, odpoczynkowi i zdrowiu. Zapach olejków, łagodna muzyka relaksacyjna, delikatne pasmo światła, antyczna ściana i płaskorzeźba z kamienia za przesuwną taflą szkła, kamienne brodziki, egzotyczne drewno na podłodze, drewniane meble, schody. Całość uzupełnia pokojowy program Wellness.

W Termach Zamkowych wyodrębniliśmy także specjalne pokoje, które zostały urządzone jako przyjazne dla osób z alergiami. Przygotowane z wielką dbałością o szczegóły pokoje są wyposażone w oczyszczający jonizator powietrza i jonizującą lampę solną oraz oczywiście antyalergiczne pokrowce na materace, kołdry i poduszki. W pokojowym standardzie jest również bawełniana pościel, poduszki z łuską gryczaną, a także dostępne, naturalne, wegańskie i hipoalergiczne kosmetyki pielęgnacyjne. Szczególną  troskę o potrzeby alergików potwierdza międzynarodowy certyfikat „Hotel przyjazny dla osób z alergiami” i prestiżowy znaki jakości ECARF.

Pokój 1-osobowy

Cała aranżacja i wyposażenie pokoju (ściany, zasłony, narzuty) nawiązuje swoim charakterem do splotów jutowego materiału. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka: wyposażona w kamienny brodzik, w którym Goście mogą zażywać gorącej, relaksującej i leczniczej kąpieli stóp w aromatycznym sianie i solach czekających na nich w pokoju. Oprócz brodzika znajduje się w niej również prysznic z deszczownią ukryty za przesuwnymi, szklanymi drzwiami.

Pokój Ofuro

Cała aranżacja i wyposażenie pokoju (ściany, zasłony, narzuty) nawiązuje swoim charakterem do struktury słomy. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka: tylko u nas Goście mogą skorzystać z kąpieli ofuro w japońskim stylu - głębokie zanurzenie po uszy w gorącej wodzie, dzięki wysokiej, 300- tu litrowej wannie zabudowanej drewnem.

Pokój LUX Ofuro

Pokoje Ofuro-SPA LUX to największe z pokoi w budynku Term Zamkowych. Cała aranżacja i wyposażenie pokoju (ściany, zasłony, narzuty) nawiązuje swoim charakterem do brzozowej kory. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka: tylko u nas Goście mogą skorzystać z kąpieli ofuro w japońskim stylu - głębokie zanurzenie po uszy w gorącej wodzie, dzięki wysokiej, 300- tu litrowej wannie zabudowanej drewnem. Oprócz wanny ofuro znajduje się w niej również prysznic z deszczownią ukryty za przesuwnymi, szklanymi drzwiami.