Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Dla Zdrowia Duszy i Ciała

 

Niezwykle skuteczne terapie "Dla Zdrowia Duszy i Ciała" stworzone zostały z myślą o osobach  zapracowanych, zmęczonych i narażonych na codzienny stres. Proponowane zabiegi w krótkim czasie pozwalają odzyskać energię, równowagę i siły witalne, korzystnie wpływają na polepszenie ogólnego stanu zdrowia i uruchamiają naturalne procesy samoleczenia.

Hotel Manor House SPA jest idealnym miejscem na odstresowujący i regenerujący wypoczynek. To swoisty ogród życia, w którym można doskonale wsłuchać się w swe potrzeby i  prawdziwie zatroszczyć się o siebie. Atmosfera wyciszenia sprzyjająca głębokiemu relaksowi, niezwykła energia drzew i ziemi w połączeniu z naturalnymi metodami leczenia doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, duszę i umysł, a co za tymi idzie pozwala się skutecznie odblokować i wyciszyć.

Z tego względu Manor House jest także doskonałym miejscem dla osób starających się o dziecko. Aby drzewo życia zaowocowało, kobieta musi znaleźć w sobie energię, odblokować się i odstresować.

Energetyczna Refleksologia
Energetyczna Refleksologia
od 1 170 zł/os.
Oddech Życia
Oddech Życia
od 1 170 zł/os.
Przepływ Energii
Przepływ Energii
od 1 150 zł/os.