Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, Chlewiska
Tło bannera

Szkoła Hippiki - oferta

Przyjazd
Wyjazd

Szkoła Hippiki obejmuje zajęcia dla jeźdźców i koni. Pobyty dla jeźdźców mają na celu zgłębienie tajnik sztuki jeździeckiej oraz behawiorystycznej. Podczas zajęć dla koni skupiamy się na pomocy w wychowaniu, ułożeniu i korekcji błędów zwierząt. 

Wspaniałe oferty pobytowe

"Szkoła Hippiki"

„Szkoła Hippiki” to oferty pobytowe z autorskim programem jazd i zajęć z końmi skierowane do osób, które wypoczynek łączą z pasją do tych zwierząt. Zajęcia mają na celu zgłębienie tajnik sztuki jeździeckiej oraz behawiorystycznej. Jazda konna to nie tylko umiejętność utrzymania się na grzbiecie konia, ale próba zrozumienia jego psychiki, nauka współpracy i budowania więzi z nim.

Szkoła Hippiki

Autorski program

  • Wykłady z behawioryzmu końskiego
  • Pracę z koniem z ziemi oraz Join Up
  • Pokazy jazdy na Cordeo
  • Jazdy konne na hali, czworoboku, parkurze i placu cross
  • Naturalne jeździectwo
  • Szkolenia jeździeckie ukierunkowane na: zajęcia wprowadzające, ujeżdżenie, skoki, cross, cordeo

Szkoła Hippiki - pobyty

Aktywny wypoczynek

Jazda konna to forma aktywnego wypoczynku dla wszystkich miłośników ruchu, zdrowego trybu życia i kontaktu z naturą bez względu na wiek, kondycję czy umiejętności. To nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także trening całego ciała oraz ducha.

Trening jeździecki angażuje do pracy niemalże wszystkie partie mięśni - głównie nóg, pośladków, brzucha oraz kręgosłupa. Poprawia koordynację ruchową, wydolność serca i ogólną kondycję, a także kształtuje prostą postawę, obniża ciśnienie krwi oraz napięcia związane ze stresem.

Poza oddziaływaniem na stan fizyczny, jazda konna ma dobroczynny wpływ na sferę psychiczną: zwiększa pewność siebie, uspokaja, odpręża oraz powoduje, iż lepiej rozumiemy siebie i własne ciało.

Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku dni w innym świecie… świecie stworzonym przez ekspertów z kompleksu hotelowego Manor House SPA. Świecie wśród koni, na których można galopować oraz odnaleźć wolność, jaką daje koński grzbiet i zapomnieć o rzeczywistości wśród urzekającej, mazowieckiej przyrody.

Ankieta jeździecka

Na pobyt zapraszamy także osoby, które nigdy nie miały kontaktu z końmi i chcą zakosztować przygody z jeździectwem.
Rezerwacje: 048 628 70 61
e-mail: chlewiska@manorhouse.pl

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij