Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Spirala Energetyczna

 

Spirala Energetyczna - miejsce mocy, siła energetycznego oddziaływania 18.000 j. Bovisa. Spacerując po spirali w określonym porządku, oczyszczamy i aktywujemy pozytywne energie. Silne energetyczne doładowanie wzmacnia i harmonizuje cały organizm.

Jak korzystać z kamiennej spirali energetycznej?

Układy kamieni tworzące spirale były wykorzystywane przez ludzi już w czasach prehistorycznych do oczyszczania z negatywnych energii, stymulacji biowitalności, a nawet do uzdrawiania.

W Manor House SPA stworzono, na podstawie projektu geomanty i badacza Leszka Mateli, instalację kamienną, wzorowaną na megalitycznych spiralach, uwzględniającą odpowiednie proporcje i położenie. Umieszczono ją precyzyjnie w miejscu koncentracji pozytywnych promieniowań przyrody wzmacnianych przez układ kamieni.

Do wnętrza spirali wchodzimy pojedynczo, wykonawszy uprzednio trzy głębokie oddechy. Kroczymy powoli ścieżką prowadzącą między kamieniami do środka instalacji. Oddychamy miarowo i spokojnie. Nie spieszymy się. Ruch spiralny powinien umożliwić oczyszczenie energetyczne. Gdy znajdziemy się w centrum, zatrzymujemy się na 3-5 minut, stając na spłaszczonym kamieniu. Zamykamy oczy. Wyobrażamy sobie, jak ożywcza energia kosmosu napływa do naszego ciała. Następnie otwieramy oczy i ruchem spiralnym kroczymy z powrotem do wejścia. Ma to zapewnić doładowanie i harmonizację organizmu. Po wyjściu ze spirali możemy udać się do Kamiennego Kręgu w celu wykonania dalszych ćwiczeń energetyzujących.