Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Energetyczne Wakacje w SPA
Również dla wegan i alergików. Specjalny program atrakcji wakacyjnych dla Gości!
Relaks i Enegia w SPA
Wybierz jeden z Pobytów SPA w hotelu Manor House - zażyj relaksu i nabierz energii na kolejne dni.
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmoni i luksusu w Manor House
Pobyt dla Jeźdźców
W Stadninie Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie
Zobacz wszystkie oferty
 

Piramida Horusa

 

Piramida Horusa jest konstrukcją nowej generacji, jej nowatorstwo polega na tym, iż wypromieniowuje swoją „subtelną” energię na zewnątrz tworząc pole mocy w kształcie kuli o promieniu 250 metrów.

Piramida wytwarza „uzdrowicielską” energię, dzięki temu, że zestrojona jest z biegunem magnetycznym Ziemi.
Istnieje hipoteza, że Piramida ma zdolność pochłaniania zjonizowanego wodoru z kosmosu i łączenia go z podczerwienią słoneczną tworząc w ten sposób bioenergię – pranę, którą przesyła do otoczenia.
To gęste pole energii piramidy wzmacnia naszą siłę życiową, stabilizuje nasz kod genetyczny, zwiększa
witalność, koncentrację, inwencję twórczą, komunikatywność, rozwój wewnętrzny i poziom świadomości, steruje naszymi uczuciami, pomaga duszy i ciału, odpowiada za świadomość całego organizmu i poszczególnych komórek, wzmacnia system immunologiczny i regenerację organizmu, polepsza zdolność oczyszczania ciała z toksyn, polepsza ukrwienie, leczy depresję oraz uporczywe stany lękowe.

W otoczeniu Piramidy odczuwa się przybór sił życiowych, poprawę pamięci, normuje się praca serca, ustają uporczywe bóle głowy. Piramida potęguje działanie naturalnych środków leczniczych np. homeopatycznych, ziół, olejków itp. a co najważniejsze, stwarza połączenie z boskością.
W polu Piramidy Horusa, do głosu dochodzą naturalne procesy uzdrawiania organizmu oraz naszej psychiki.
Płynąca z Piramidy prana daje się formować siłą naszego ducha i dlatego możemy tę energię wykorzystać do realizacji naszych najśmielszych planów, wzmacnia ona siłę naszej wyobraźni i moc realizacji.

W polu piramidy dochodzi zarówno do wzmocnienia energii czakr, jak i do odblokowania w organizmie meridianów, co umożliwia swobodny przepływ wcześniej zablokowanej energii, która przy naszym stylu życia często bywa w danym obszarze zagęszczona i tworzy plazmatyczne czopy, które blokują dopływ energii do danych organów, co z kolei wpływa na ich niewydolność i chorobę.

Ludzie na całym świecie zawsze różnili się w swoich wierzeniach i sposobie wyrażania naturalnych więzi z Bogiem i Naturą. Jednak w kwestii budowy „piramid” byli wyjątkowo zgodni. Działo się tak, ponieważ niezwykłe budowle (piramidy w Gizie, Ameryce Środkowej, Ameryce Pn, Australii i Azji, świątynie z wieżami i dzwonnicami zwieńczonymi dachami w kształcie piramid) wznoszono pod przewodnictwem duchowym istot wyższych wymiarów.

Wszystkie te budowle posiadały jedną wspólną cechę! Jako anteny kosmicznej energii tworzyły i tworzą statyczne pole sił, w których ludzka świadomość uzyskuje określoną strukturę wykraczającą daleko poza wszystko co zdolny jest wymyślić rozum. Na przykład Piramida Cheopsa przeniosła nas z epoki kamienia łupanego do ery naukowo-technicznej, jednocześnie rozbudziła potęgę intelektu.

W piramidzie najkorzystniej jest stanąć twarzą zwróconą na wschód i ująwszy oś w dłonie, przy zamkniętych oczach poczuć, jak dobroczynna energia przenika całe ciało.

Energia zebrana przez piramidę wpływa do rdzenia wypełnionego kryształami, a z niego poprzez nasze dłonie i ramiona opływa całe nasze ciało, wypełniając wszystkie kanały energetyczne.

W trakcie medytacji w piramidzie polecamy oddechowe ćwiczenia energetyczne. Z każdym bowiem wdechem wchłaniana jest świeża ożywiająca nas energia prany, a każdym wydechem ustami wędruje ona do Ziemi zabrawszy niekorzystne napięcia, stres, blokady.

Kilka minut „ładowania” wystarczy by energia ta była w nas obecna przez kilka dni, a po godzinie nawet przez kilka tygodni, co powoduje pozytywne zmiany w życiu.

Medytacja:
Wdech – światło jest we mnie | Wydech – i ja jestem światłem
Wdech – światło promieniuje we mnie | Wydech – ja promieniuję światłem
Wdech – wdycham światło | Wydech – światło wydycha mnie