Newsletter
 

Rezerwacja

 
Zarezerwuj swój pobyt
Rezerwuj on-line
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Na Dobry Sen

 

„Na dobry sen”, czyli oferty pobytowe z autorskim programem Wewnętrzne Piękno skierowane są do osób, które borykają się z problemami zaburzeń snu, odczuwają trudności w zasypianiu i utrzymaniu snu. Zbyt krótki lub zbyt płytki sen nie pozwala na komfortowy wypoczynek i wpływa na pogorszenie naszego samopoczucia.

Nasz autorski program obejmuje:

  • diagnozę przyczyn problemów i naukę technik autopsychoterapautycznych ułatwiających zaśnięcie, pogłębienie snu i programowanie marzeń sennych (dwugodzinna sesja z psychoterapeutą Krzysztofem Koroną)
  • energetyczno-relaksujące terapie i zabiegi wzmacniające oczyszczanie organizmu
  • lecznicze kąpiele w głębokich wannach i bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego
  • zdrowotne procedury saunowe i wiele innych zabiegów pomocniczych

Skojarzenie leczenia psychoterapeutycznego z zabiegami fizjoterapeutycznymi (masaże, kąpiele, ceremonie i rytuały saunowe), likwiduje nadmierne napięcie nerwowe zakłócające nocny wypoczynek. Wsparciem dla tego programu jest odpowiednio dobrana dieta i ruch.

Na pobyt zapraszamy także osoby, u których źródłem problemów ze snem są częste podróże oraz zmiany czasowe (stewardessy, piloci, managerowie). Ofertę polecamy również lekarzom, dziennikarzom telewizyjnym i innym osobom zatrudnionym w systemie pracy zmianowej.

Na Dobry Sen 3-dniowy
Na Dobry Sen 3-dniowy
od 1170 zł /os.