Newsletter
 

Rezerwacja

 
Pobyt we Dwoje w SPA
Zapraszamy do spędzenia kilku chwil z najbliższą osobą w atmosferze harmonii i luksusu w Manor House...
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Kadra Szkoleniowa

 

Marcelina Wrona

  • Dyrektor generalny ośrodka
    Instruktor rekreacji ruchowej - jazda konna
  • Instruktor szkolenia podstawowego
    III klasa sportowa w skokach

Posiada 20-letni staż w obcowaniu z końmi, jest również zawodnikiem w skokach przez przeszkody. Przygotowuje młode konie do pierwszych startów w zawodach, układa je zarówno pod względem wychowawczym, jak i pracy pod siodłem. Prowadząc swoje zajęcia koncentruje się na szczegółach, podchodzi indywidualnie do każdego jeźdźca, jak i konia, oceniając jego błędy i problemy. „Innowacja, spokój i pomysłowość to droga do sukcesu, jednakże nie można odrzucać twardych podstaw” – mówi.
Łączy pasję z pracą oraz wplata w nią fotografię, którą się również zajmuje, tworząc z jeździectwa prawdziwą sztukę.

 

Kadra szkoleniowaAnna Podolecka

Instruktor rekreacji ruchowej - jazda konna
Instruktor szkolenia podstawowego
Kowal
Masażysta koni
Dietetyk koni
III klasa sportowa w skokach

Zawodniczka w skokach przez przeszkody z 15-letnim stażem w obcowaniu z końmi. Oprócz tradycyjnej nauki jazdy konnej, od 2009 rozpoczęła pracę z młodymi końmi metodą „Natural Horsemanship”, czyli naturalne jeździectwo, wyuczoną dzięki Justynie Mitka – Instruktorki Silversand Natural Horsemanship. Stało się to nieodłączną częścią jej obcowania z końmi. Przedstawicielka jazdy konnej na Cordeo (bez ogłowia).
W 2011 roku ukończyła  kurs werkowania naturalnego "Kopyta Doskonałe". W 2011 roku ukończyła również kurs masażu koni, który prowadziła mgr inż. Maria Soroko - magister wydziału Equine Science Uniwersytetu Aberystwyth, Walia, certyfikowana masażystka. W 2014 roku obroniła pracę inżynierską na ocenę bardzo dobrą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie pt: Niskocukrowe żywienie koni. Zagadnienia te po raz pierwszy zostały tak szeroko przedstawione w Polsce. W pracy z końmi skupia się na tym co one "chcą jej powiedzieć". Idąc za wskazówkami od nich wytycza ich drogę pracy oraz stanowczo ją egzekwuje. Podobnie w pracy z ludźmi - zawsze najpierw wysłuchuje ich doświadczeń, nastawienia i pomysłów. Na tej podstawię opracowuje indywidualny plan jazdy. „Zawsze na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo jeźdźca i konia” – podkreśla Anna Podolecka.