Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Invex Remedies

 

Invex RemediesRynek „bombarduje” nas ogromną ilością informacji o cudownie działających kosmetykach, dlatego trudno jest wybrać właściwy, który tak naprawdę zadziała. W naszej ofercie zdecydowaliśmy się na kosmetyki Invex Remedies, które zawierają monojonowe złoto i srebro o średnicy jonu mniejszej niż 0, 2 nanometra, dzięki czemu z łatwością pokonują błonę komórkową i rozpoczynają regenerację skóry. Są doskonałą alternatywą do stosowanych dotąd metod np. wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy botoksu. Mają możliwość przeniknięcia przez skórę i wywierania korzystnego wpływu na nasz organizm.

Twórca preparatów na bazie złota, krzemu i srebra - Stanisław Szczepaniak - jest właścicielem firmy Invex Remedies, autorem prawie 160 wynalazków i innowacyjnych rozwiązań. Jego produkty były wielokrotnie nagradzane złotymi medalami na światowych targach wynalazków oraz uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

Kosmetyki ze złotem, srebrem i krzemem od dwóch lat z dobrymi efektami sprawdzają się w Gabinetach Odnowy Manor House SPA.

www.invexremedies.pl