Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Integracja w SPA

 

Wspólne przebywanie w atmosferze relaksu, odpoczynku i hamonii pozwala zapomnieć o stresie i niezdrowej rywalizacji między pracownikami. Mobilizuje do poznania współpracowników i efektywniejszej współpracy na poziomie zawodowym i nie tylko.

Proponujemy cztery poziomy integracji poprzez holistyczną odnowę biologiczną:

Integracja w Łaźniach Rzymskich

Integracja w Łaźniach Rzymskich

Zamknięta zabawa w Łaźniach Rzymskich z muzyką uświetniona dodatkowo masażami, ceremoniami saunowymi czy występami tancerek przy serwowanych drinkach to cudowny zastrzyk energii i młodości, który utrwali się w pamięci Gości jako głębokie przeżycie.

Integracja w Witalnej Wiosce SPA

Integracja w Witalnej Wiosce SPA

Aktywny wypoczynek w formie biesiady połączonej z odnową biologiczną: korzystaniem z saun, ruskiej bani, beczek z gorącą i zimną wodą oraz innych atrakcji Witalnej Wioski® SPA. Ciekawym pomysłem jest również rozszerzenie biesiady o „Słowiańskie Rytuały Zdrowia”.

Integracja w Gabinetach Bioodnowy

Integracja w Gabinetach Bioodnowy

Spotkane firmowe w połączeniu z pobytem w Studio Odnowy to doskonały sposób na motywację pracowników i ich nagradzanie. Niepowtarzalną atrakcją są również indywidualne lub grupowe kąpiele w dźwiękach odczuwane jako głęboki relaks dla ciała i duszy.

Integracja w Ogrodzie Medytacji

Integracja w Ogrodzie Medytacji

Poranna zaprawa dla pracowników w formie aerobiku na świeżym powietrzu, ćwiczeń z nordic walking połączonych z medytacją wśród wiekowych drzew, w Kamiennym Kręgu, Energetycznej Spirali  oraz Piramidzie Horusa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:
e-mail: konferencje@manorhouse.pl
tel.:  +48/48 / 628 72 85