Newsletter
 

Rezerwacja

 
Relaks i Energia w SPA
Wybierz jeden z pobytów SPA w Manor House i napełnij się pozytywną energią...
Szkoła Hippiki i SPA
W Stajni Manor House początkujący i zaawansowani jeźdźcy znajdą ofertę dla siebie...
Zobacz wszystkie oferty
 

Golf Wodny

 

Golf wodny oferowany w Manor House to sport, który z pewnością stanie się Twoim ulubionym. Propozycja skierowana jest zarówno dla zagorzałych zwolenników tradycyjnego golfa jak i dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji zagrać. Golf jako sport grupowy stanowi świetną rozrywkę dla grona starych znajomych, a także ułatwia integrację z tymi nowopoznanymi. Obowiązujące zasady gry w golfa zmodyfikowano, by stworzyć dla klientów optymalne warunki rozgrywki. Piękna okolica, zabytkowy park i pałac, o bogatej historii tworzy urokliwy klimat, a profesjonalna obsługa sprawi, że wypoczynek będzie komfortowy i niezwykle odprężający.

Golf wodny- "tak!"- jeśli lubisz aktywny wypoczynek, nabywanie nowych umiejętności, wyśmienitą zabawę.
Posiadłość Manor House- "tak!"- jeśli cenisz sobie luksus i piękno.

Wodny Driving Range w kompleksie hotelowym Manor House SPA dzięki oryginalności swojej oferty pozwoli Ci udoskonalić umiejętności gry w golfa jak również oddać się zabawie jakiej nie próbowałeś nigdzie indziej. Uświetni najlepsze zabawy integracyjne, a przez unikalność i wyjątkowość zapadnie na długie godziny w pamięci osób korzystających z tej atrakcji.

Golf wodny składa się z 6 stanowisk usytuowanych na wzniesieniu, dzięki czemu idealnie widać lot i miejsce lądowania piłki. Z tych stanowisk należy trafić niezatapialną piłką do wyznaczonych na wodzie obszarów.